آلمانی ها کرونا را بزرگترین مسئله جامعه خود می دانند

به گزارش تور تایلند، نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد بیشتر قریب به اتفاق شهروندان آلمانی کرونا را بزرگترین مسئله فعلی در جامعه خود ارزیابی می نمایند.

آلمانی ها کرونا را بزرگترین مسئله جامعه خود می دانند

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل تور تایلند به نقل از روزنامه فرانکفورتر آلگماینه سایتونگ، نتیجه جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد آلمانی ها به شدت نگران عواقب مالی بحران کرونا هستند.

نتیجه این نظرسنجی نشان می دهد که تقریباً دوسوم شهروندان آلمانی بحران کرونا را تنها به خاطر تأثیرات مالی آن بزرگترین مسئله ارزیابی می نمایند، به این ترتیب بحران کرونا در زمان حاضر بزرگترین نگرانی برای شهروندان آلمانی است.

در این نظرسنجی که مؤسسه فورسا به سفارش آرتی ال و ان تی وی آلمان انجام داده است حدود 60 درصد شهروندان اظهار داشته اند که کرونا بزرگترین مسئله برای آن ها است. 44 درصد شهروندان هم به خصوص از تأثیرات منفی این بحران بر اقتصاد آلمان هراسان بودند.

در نظرسنجی مشابهی که حدود یک سال پیش اجرا شده بود مسئله حفاظت از آب وهوا به عنوان بزرگترین چالش جامعه ارزیابی شده بود. اما در نظرسنجی اخیر مؤسسه فورسا این مسئله تنها از نظر 10 درصد شهروندان آلمانی بزرگترین مسئله جامعه ارزیابی شد.

نتایج این نظرسنجی همچنین نشان داد که احزاب دولتی متحد مسیحی بدون تغییر از 39 درصد رضایتمندی بین شهروندان برخوردار بودند. حزب سوسیال دموکرات هم 16 درصد آرای مردم را به خود اختصاص داد، سبزها 15 درصد و حزب لیبرال دموکرات هم 6 درصد آرای شهروندان را به خود اختصاص دادند.

حزب افراطی جایگزینی برای آلمان هم با یک درصد سقوط 9 درصد آرای شهروندان را به دست آورد.

این نظرسنجی در فاصله زمانی دوشنبه تا آدینه گذشته از بین 2505 نفر از واجدین شرایط رأی دادن در آلمان انجام گرفته است.

کشور آلمان هم مانند دیگر کشورهای اروپایی به شدت تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا و عواقب مالی آن قرار گرفته است.

جدیدترین آمارها نشان می دهد که تا به حال 155418 نفر در آلمان به کرونا مبتلا شده و 5805 نفر هم بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 965

به "آلمانی ها کرونا را بزرگترین مسئله جامعه خود می دانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلمانی ها کرونا را بزرگترین مسئله جامعه خود می دانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید