ادعاهای ترامپ درباره ایران در سخنرانی سالانه ، می توانیم به ایران یاری کنیم اقتصادشان را خوب نمایند!

به گزارش تور تایلند، رئیس جمهور آمریکا در سومین خطابه سالانه خود مدعی شد اقتصاد ایران به دلیل تحریم های کشورش عملکرد ضعیفی دارد.

ادعاهای ترامپ درباره ایران در سخنرانی سالانه ، می توانیم به ایران یاری کنیم اقتصادشان را خوب نمایند!

جهت دریافت مشاوره خدمات موشن گرافیک از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی سناریو تا ساخت تیزر و موشن گرافیک حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش تور تایلند به نقل از فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سومین خطابه سالانه خود، موسوم به سخنرانی شرایط کشور از تحریم های کشورش در برابر ایران تمجید کرد.

ترامپ با بیان ادعاهای اثبات نشده گفت: رژیم ایران باید کوشش برای دستیابی به سلاح های هسته ای را کنار بگذارد، گسترش ترور، مرگ و ویرانی را و کوشش در جهت خیر مردم خودش را شروع کند.

وی در ادامه گفت: به دلیل تحریم های قدرتمند ما، اقتصاد ایران عملکرد بسیار ضعیفی دارد. ما می توانیم به آنها یاری کنیم ظرف مدت کوتاهی اقتصادشان را خوب نمایند، اما شاید آنها زیادی مغرور یا زیادی احمق هستند که این یاری را درخواست نمایند. ما اینجا هستیم. ببینیم کدام راه را انتخاب می نمایند. کاملاً به خودشان بستگی دارد.

دولت آمریکا بعد از خروج از توافق هسته ای برجام در اردیبهشت ماه سال گذشته تحریم ها علیه ایران را احیا نموده و تحریم های جدیدی اعمال نموده است.

ترامپ گفته هدف از اعمال این تحریم ها بازگرداندن ایران پای میز مذاکره، برای رسیدن به توافقی جدید بر سر مسائل هسته ای، موشکی و فعالیت های منطقه ای ایران است.

در ماه های گذشته ترامپ بارها از سوی منتقدانش به دلیل شکست خوردن سیاست هایش در قبال ایران مورد سرزنش قرار گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 202

به "ادعاهای ترامپ درباره ایران در سخنرانی سالانه ، می توانیم به ایران یاری کنیم اقتصادشان را خوب نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعاهای ترامپ درباره ایران در سخنرانی سالانه ، می توانیم به ایران یاری کنیم اقتصادشان را خوب نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید