ادعای کوشنر از تصمیم ترامپ درباره ایران

به گزارش تور تایلند، فارس نوشت: مشاور ارشد رئیس جمهور آمریکا با ادعای اینکه واشنگتن به دنبال رسیدن به صلح با تهران است، گفت اگر ترامپ مجدداً در انتخابات پیروز گردد با رئیس جمهور ایران ملاقات می نماید.

ادعای کوشنر از تصمیم ترامپ درباره ایران

در حالی که بیشتر مقام های دولت واشنگتن در هفته های اخیر تندترین اظهارات را علیه جمهوری اسلامی ایران به زبان راندند، جارد کوشنر مشاور ارشد و داماد رئیس جمهور آمریکا سعی کرد چهره ای ملایم تر از دیگران به تهران نشان دهد.

در حالی که آمریکا هم اکنون در کوشش است با فعال سازی مکانیسم موسوم به ماشه، تحریم های سازمان ملل علیه ایران را بازگرداند اما کوشنر در مصاحبه با شبکه صدای آمریکا مدعی شد اگر دونالد ترامپ برای دومین دور ریاست جمهوری به پیروزی برسد، وارد مذاکرات صلح با تهران می گردد.

به نوشته وبگاه این شبکه، کوشنر با تکرار ادعای تمایل واشنگتن برای رسیدن به صلح با تهران، گفت ترامپ می خواهد در دور بعدی ریاست جمهوری خود با حسن روحانی رئیس جمهور و دیگر مسئولان ایرانی ملاقات کند.

بر این اساس، وی با لحنی فریبنده درباره لزوم کوشش تهران و واشنگتن برای رسیدن به صلح، ادعا کرد: به رئیس جمهور روحانی می گویم که اکنون زمان حرکت منطقه به سمت جلو است. بیایید در مناقشات گذشته گرفتار نشویم. زمان آن است که مردم گرد هم بیایند و صلح کنیم.

مشاور ارشد ترامپ در ادامه ادعاهای خود اضافه کرد: صلح، چیزی نجیب است. چیز خوب و بسیار مهمی است، اگر بخواهیم جهانی داشته باشیم که همگان در آن بتوانند فرصت های مالی برای زندگی بهتر از والدینشان داشته باشند. رئیس جمهور ترامپ تمایل به گفت وگو دارد. او می خواهد [با سران ایران] ملاقات کند.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1234

به "ادعای کوشنر از تصمیم ترامپ درباره ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای کوشنر از تصمیم ترامپ درباره ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید