انتخابات انجمن علمی دانشجویان علوم بهزیستی مجازی برگزار می گردد

به گزارش تور تایلند، انتخابات شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در روز های 29 و 30 مهر به صورت مجازی برگزار می گردد.

انتخابات انجمن علمی دانشجویان علوم بهزیستی مجازی برگزار می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، فراخوان ثبت نام نامزد های شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی اعلام شد.

شرایط لازم جهت ثبت نام کاندیداها، اشتغال به تحصیل در رشته مربوطه، عدم عضویت در شورای مرکزی دیگر تشکل های دانشجویی اعم از صنفی، سیاسی، ورزشی و فرهنگی، گذراندن حداقل یک ترم و باقی ماندن حداقل دو ترم از تحصیل دانشجو است.

همچنین داشتن حداقل یکی از شرایط از جمله معدل نیمسال گذشته داوطلبان کمتر از 16 نباشد، داشتن حداقل یک مقاله علمی چاپ شده در نشریات علمی ترویجی، علمی پژوهشی با علمی مروری و نشریات علمی تخصصی مشروط به تایید مدیر گروه یا استاد یا استاد مشاور انجمن برای نامزدی شورای مرکزی انجمن های علمی- دانشجویی الزامی است.

اجرا یا همکاری در اجرای یک طرح پژوهشی و ارائه تاییدیه از کارفرما یا مجری طرح، تالیف یا همکاری در تالیف یا ترجمه کتاب، همکاری در مشارکت در اختراع ثبت شده در کارآفرینی مورد تایید مراجع ذیصلاح از دیگر شرایط نامزدی شورای مرکزی انجمن های علمی- دانشجویی است.

داوطلبان عضویت در شورای مرکزی انجمن های علمی - دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی می توانند تا تاریخ سه شنبه 22 مهرماه جاری به وسیله لینک های اعلام شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

انتخابات شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی در تاریخ های 29 و 30 مهر ماه 99 در سایت دانشگاه به آدرس www.uswr.ac.ir و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1284

به "انتخابات انجمن علمی دانشجویان علوم بهزیستی مجازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابات انجمن علمی دانشجویان علوم بهزیستی مجازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید