آنالیز صلاحیت خاوازی و فرایند اجرای برجام

به گزارش تور تایلند، در جلسه علنی فردای مجلس گزارش کمیسیون امنیت ملی درباره فرایند اجرای برجام و صلاحیت وزیر پیشنهاد جهاد کشاورزی آنالیز می گردد.

آنالیز صلاحیت خاوازی و فرایند اجرای برجام

به گزارش گروه سیاسی خبرگزای تور تایلند، مجلس شورای اسلامی فردا با حضور نمایندگان مجلس جلسه علنی خواهد داشت.

بر این اساس آنالیز برنامه و صلاحیت کاظم خاوازی برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی و اخذ رأی اعتماد (در اجرای ماده 204 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی) در دستور کار خواهد بود.

همچنین وکلای ملت گزارش کمیسیون امور داخلی و شوراها در خصوص لایحه یاری به ساماندهی پسماندهای عادی با عنوان های استان های ساحلی و کلانشهرها با مشارکت بخش غیردولتی (اعاده شده از شورای نگهبان 2) و همچنین گزارش کمیسیون امور داخلی و شوراها در خصوص طرح اصلاح مواد یک و 10 قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی (اعاده شده از شورای نگهبان 3) را استماع و آنالیز خواهند کرد.

مجلس البته قرار است فردا در اجرای ماده 45 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره فرایند اجرای برجام در مقطع زمانی 26 تیر ماه 96 تا 26 تیر ماه 97 و همچنین ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون مالی در خصوص لایحه مالیات بر ارزش افزوده (ارجاعی از جلسه علنی به کمیسیون) را در دستور کار خود دارد.

لازم به ذکر است، زمان برگزاری جلسه علنی فردای مجلس شورای اسلامی از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر خواهد بود.

انتهای پیغام/4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 9 خرداد 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 952

به "آنالیز صلاحیت خاوازی و فرایند اجرای برجام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز صلاحیت خاوازی و فرایند اجرای برجام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید