تمسخر عکس همسر بایدن روی جلد مجله ووگ از سوی خانواده ترامپ

به گزارش تور تایلند، خبرنگاران : عکس جیل بایدن قرار است روی جلد مجله شماره ماه اوت آینده قرار بگیرد که به وسیله عکاس معروف آنی لیبوویتز گرفته شده است.

تمسخر عکس همسر بایدن روی جلد مجله ووگ از سوی خانواده ترامپ

به گزارش به نقل از ایسنا، سایت خبرگزاری اسپوتنیک اظهار داشت، اعضای خانواده دونالد ترامپ خشم و نارضایتی خود را از انتشار تصویر جیل بایدن همسر رئیس جمهوری آمریکا روی جلد مجله معروف ووگ ابراز داشتند.

عکس جیل بایدن قرار است روی جلد مجله شماره ماه اوت آینده قرار بگیرد که به وسیله عکاس معروف آنی لیبوویتز گرفته شده است.

دلیل خشم خانواده دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا به این بازمی شود که مجله ووگ در طول دوره چهار ساله ریاست جمهوری ترامپ به قرار دادن تصویر ملانیا ترامپ روی جلد مجله به رغم شیک پوشی و نماد مد و زیبایی ملانیا، فکر هم نکرد.

ترامپ جونیور پسر ارشد ترامپ تمسخر و عصبانیت خود را از تصویر روی جلد مجله در حساب اینستاگرام خود نشان داد اما چهره جیل را با چهره خوانده آلیس کوپر در اشاره به شباهت های جیل به او عوض کرد.

همین طور لارا ترامپ همسر اریک ترامپ پسر کوچتر ترامپ مجله ووگ محکوم کرد که چرا ملانیا را به رغم اینکه زیباترین بانوی اول بوده نادیده گرفته است.

ترامپ به شبکه فاکس بیزنس گفت: بسیار بد است در زمانی که دونالد ترامپ در راس قدرت بود، عکس بانوی اولی که مدلینگ و به شکل باورنکردنی زیبا بوده یعنی ملانیا ترامپ روی جلد مجله ووگ منتشر نشد. او این بی توجهی مجله را به وجود افرادی منزجر از ترامپ نسبت داد که با این کار ملانیا را تحقیر کردند.

معمولا مجله ووگ تصویر تمام بانوان اول آمریکا به استثنای ملانیا ترامپ را روی جلد مجله منتشر نموده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 24 تیر 1400 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1740

به "تمسخر عکس همسر بایدن روی جلد مجله ووگ از سوی خانواده ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمسخر عکس همسر بایدن روی جلد مجله ووگ از سوی خانواده ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید