توییت های ترامپ از حمله به رسانه های اجتماعی ، دعوای چین و هند تا اوباماگیت و افغانستان

به گزارش تور تایلند، رئیس جمهوری آمریکا در یک سری پیغام های توییتری به رسانه های اجتماعی که صدای محافظه کاران را سرکوب می نمایند، هشدار داده و آن ها را به تعطیلی تهدید کرد. او همچنین پیشنهاد میانجیگری میان چین و هند را عنوان کرد.

توییت های ترامپ از حمله به رسانه های اجتماعی ، دعوای چین و هند تا اوباماگیت و افغانستان

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) در یک سری پیغام های توییتری پیاپی نوشت: جمهوری خواستار احساس می نمایند که پلتفورم های رسانه اجتماعی کلا نظرات محافظه کارانه را خفه می نمایند. ما با قدرت آن ها را تنظیم نموده یا تعطیلشان می کنیم، بیش از آنکه هرگز اجازه دهیم چنین اتفاقی رخ دهد. دیدیم که آن ها برای انجام چه کارهایی در 2016 تقلا می کردند و ناکام ماندند.

ترامپ در ادامه نوشت: نمی توانیم اجازه دهیم یک ورژن پیچیده تر از آن دوباره رخ دهد. درست مثل آنکه نمی توانیم اجازه دهیم حجم بزرگی از رای دهی پستی در کشورمان ریشه کند. این روش دست همه را برای تقلب، جعل و سرقت رای باز می نماید. هر آنکه بیشتر تقلب کند، بیشترین رای را به دست می آورد. رسانه های اجتماعی هم به همین ترتیب. عمل خودتان را پاکیزه کنید، هم اکنون!

رئیس جمهوری آمریکا در توییت دیگری به درگیری های مرزی چین و هند اشاره نمود و نوشت: به هند و چین اطلاع داده ایم که ایالات متحده آمادگی دارد، مایل است و می تواند در مناقشه مرزی رو به گسترش آن ها میانجیگری یا داوری کند. ممنونم!

ترامپ در توییت دیگری نوشت: هیچ روزنامه ای شفاف اعلام نکرد که دولت اوباما به شکلی بی سابقه از کمپین ترامپ و فراتر از آن و حتی سنای ایالات متحده جاسوسی نموده است. هیچکس هرگز نمی توانست باور کند که این حجم از اقدامات غیر قانونی و فساد بتواند در کشور زیبای ما ایالات متحده آمریکا رخ دهد. اوباماگیت موجب شد تا واترگیت ناچیز به نظر برسد.

رئیس جمهور آمریکا در توییت دیگری با اشاره به خروج از افغانستان نوشت: ما مثل یک نیروی پلیس عمل کردیم نه یک نیروی مبارز ما برای 19 سال در افغانستان پلیس بودیم وقت آن رسیده که خودشان پلیس کشورشان باشند. سربازان را به خانه بازمی گردانیم اما اوضاع را زیر نظر داریم و در صورت لزوم مثل برق حمله خواهیم کرد طوری که تا به حال نبوده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1044

به "توییت های ترامپ از حمله به رسانه های اجتماعی ، دعوای چین و هند تا اوباماگیت و افغانستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییت های ترامپ از حمله به رسانه های اجتماعی ، دعوای چین و هند تا اوباماگیت و افغانستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید