تیم ملی چوب کی روش را می خورد، شانس بیاوریم با عراق مساوی می کنیم

به گزارش تور تایلند، حسن روشن در مصاحبه با خبرنگاران گفت: متاسفانه کی روش در سالهایی که در ایران بود اصلا در بحث سازندگی وارد نشد و همه تمرکزش را گذاشت روی تیم بزرگسالان و این باعث شد تا امروز ویلموتس کارش را با تیم ملی از صفر شروع کند. کی روش وظیفه داشت به جز تیم ملی بزرگسالان بر تیم های پایه به خصوص تیم امید هم نظارت داشته باشد و مربیانی را در کادرش پرورش دهد که بعد از او سرمایه فوتبال ایران باشند. اما این کار را نکرد.

تیم ملی چوب کی روش را می خورد، شانس بیاوریم با عراق مساوی می کنیم

وی اضافه نمود: اگر در یک مقطعی فوتبال ما مربیانی مثل حشمت مهاجرانی، منصور پورحیدری، حسن حبیبی، اصغر شرفی و دیگران را داشت، ثمره حضور مربیان خارجی خوبی بود که به جز تمرین دادن و ارنج کردن، به کار سازندگی مربیان هم پرداختند. کاری که کی روش از آن غافل بود و یا تعمدا انجام نداد.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: متاسفانه کی روش کارهای مشکوک دیگری هم انجام داد که چون سندی در دست نیست نمی توان محکم در باره آن صحبت کرد. اما همواره حضور چند بازیکن دو رگه که حتی کیفیت بالایی نداشتند و فارسی هم بلد نبودند در تیم ملی شک بر انگیز بود. به خصوص که خیلی از آنها حتی برای تیم ملی بازی هم نکردند. مثلا ما در جام جهانی 2014 بازیکنان دو رگه ای داشتیم که یک دقیقه هم بازی نکردند. آیا نمی شد به جای آنها بازیکنی که در لیگ داخلی بازی می کردند را به جام جهانی فرستاد؟ این مسائل ما را به کی روش بدبین کرد.

مهاجم پیشین تیم ملی تاکید نمود: آوردن بازیکن دو رگه با فریدون زندی مُد شد. اما زندی و امثال او کیفیت بالایی داشتند و برای تیم ملی بازی کردند و یاری کردند. ما حتی با نفراتی مثل دژآگه، قوچان نژاد و حتی سامان قدوس هم مسئله ای نداریم و از حضور این بازیکنان یا نفراتی مثل آنها در فوتبال ایران استقبال هم می کنیم. مشکل ما روی آن دسته از بازیکنان دو رگه ای بود که آمدند و بازی نکرده رفتند تا تنها حضور در تیم ملی و جام جهانی به رزومه آنها اضافه گردد.

روشن در مورد بازی ایران و عراق بیان داشت: این بازی هم برای ما خیلی سخت است. فکر این که چون بازی در اردن است ما می توانیم برنده باشیم را باید از سر بیرون کرد. تیم ایران اگر در این بازی خیلی شانس بیاورد بازی مساوی می گردد. اما خدا کند این بازی را ببریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 42

به "تیم ملی چوب کی روش را می خورد، شانس بیاوریم با عراق مساوی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی چوب کی روش را می خورد، شانس بیاوریم با عراق مساوی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید