ثبت الکترونیکی درخواست تسهیلات مسکن

به گزارش تور تایلند، مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: امکان ثبت الکترونیکی درخواست تسهیلات مسکن، درج اطلاعات هویتی و بارگذاری اسناد مدارک بدون احتیاج به حضور در شعب بانک مسکن فراهم شده است.

ثبت الکترونیکی درخواست تسهیلات مسکن

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد حریق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش تور تایلند به نقل از فارس، محمدحسن علمداری مدیر امور اعتباری بانک مسکن، در برنامه روی خط بازار رادیو اقتصاد گفت: امکان ثبت الکترونیکی درخواست تسهیلات مسکن، درج اطلاعات هویتی و بارگذاری اسناد و مدارک بدون احتیاج به حضور در شعب بانک مسکن فراهم شده است.

علمداری اضافه نمود: بر اساس سامانه ای که طراحی شده مشتری فقط یکبار آن هم زمانی که بخواهد برای ثبت قرارداد خود در دفترخانه نامه ای از بانک دریافت کند یا اگر قرارداد داخلی باشد برای امضای قرارداد و واریز وجه به بانک مراجعه می نماید. تمامی مراحل اعطای تسهیلات قبل از یکبار مراجعه حضوری به صورت غیرحضوری انجام خواهد می گردد.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: این امکان در بانک مسکن فراهم شده که افراد بتوانند به صورت غیرحضوری تقاضای دریافت تسهیلات مسکن را داشته باشند. شرح اینکه به محض تکمیل شدن مراحل ثبت درخواست به افراد کد پیگیری داده می گردد که با آن کد می توانند مراحل پرونده خود را رصد نمایند. قسمتی در سامانه بانک مسکن تعبیه شده که با ثبت کد پیگیری در آن امکان رصد آخرین شرایط پرونده فراهم می گردد.

وی ادامه داد: سالانه افراد زیادی برای دریافت تسهیلات به بانک مسکن مراجعه می نمایند که با این اقدام صرفه جویی قابل توجهی در وقت مردم خواهد شد و مهم تر از آن به مهار شیوع کرونا هم بسیار یاری خواهد نمود.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن با اشاره به اینکه بانک مسکن بیشترین تسهیلات خرد را در کشور پرداخت می نماید، یادآورشد: سالانه 600 تا 700 هزار مشتری برای دریافت تسهیلات به بانک مسکن مراجعه می نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 13 خرداد 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 961

به "ثبت الکترونیکی درخواست تسهیلات مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت الکترونیکی درخواست تسهیلات مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید