جباری: آقای فتحی! اول مطالعه کن، بعد درباره من حرف بزن، تو ضعیف ترین مدیرعامل استقلال بودی و خیانت کردی

به گزارش تور تایلند، علی جباری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به انتقاد از عملکرد امیرحسین فتحی پرداخت و او را ضعیف ترین مدیرعامل تاریخ استقلال نامید.

جباری: آقای فتحی! اول مطالعه کن، بعد درباره من حرف بزن، تو ضعیف ترین مدیرعامل استقلال بودی و خیانت کردی

علی جباری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور تایلند، درباره اظهارات امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال که علیه او صحبت هایی انجام داده بود، گفت: فتحی بهتر است ابتدا معلوماتش را بیشتر کند و سپس بگوید مقابل استقلال مشت هایم را گره کرده ام. من هیچ وقت مقابل استقلال بازی نکردم که بخواهم مشتم را گره کنم. فتحی این حرف ها را می زند تا از مصیبت هایی که برای استقلال ایجاد کرده است، شانه خالی کند.

وی افزود: این آقا باید درباره جذب بازیکنانی مثل الحاجی گرو، مارکوس نیومایر و بلاهایی که سر استقلال آورده است، جواب دهد. من استقلالی هستم، بوده ام و با استقلال خواهم مُرد. فتحی لیاقت قرار دریافت در جایگاه مدیرعاملی استقلال را نداشت. آقای فتحی، اول برو مطالعه کن، من اصلا مقابل تاج بازی کرده ام که می گویی فلانی به تیم گربه سیاه استقلال رفته است؟ شما باید گندکاری هایت را جمع کنی.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از عملکرد فتحی در باشگاه استقلال شرح داد: فتحی ماهی 25 میلیون تومان حقوق می گرفت و حساب و کتاب پس نمی داد. شما کجای فوتبال بوده ای که درباره ما حرف می زنی؟ اول برو مطالعه کن و بعد درباره من حرف بزن. آقایان راحت بلدند حرف بزنند. این آقا مدعی شده که استراماچونی را من آوردم. شما نیاوردید، علی خطیر (معاون سابق باشگاه) آورده است. طوری حرف نزنید که خودتان را تبرئه کنید.

جباری خاطرنشان کرد: فتحی ضعیف ترین مدیرعامل تاریخ استقلال بود و بزرگ ترین خیانت را به استقلال کرد. او فوق العاده آدم بی تربیت و دروغگویی بود و شاهد بودم که چه کارهایی درباره یک بنده خدایی انجام داد. اگر بخواهند، خیلی از مسائل را عنوان می کنم. هیچ مدیرعاملی به اندازه فتحی به استقلال ضربه نزد اما به او پاداش دادند و مدیر مجموعه انقلاب شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 شهریور 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1123

به "جباری: آقای فتحی! اول مطالعه کن، بعد درباره من حرف بزن، تو ضعیف ترین مدیرعامل استقلال بودی و خیانت کردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جباری: آقای فتحی! اول مطالعه کن، بعد درباره من حرف بزن، تو ضعیف ترین مدیرعامل استقلال بودی و خیانت کردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید