حمایت کمیته امداد استان کرمان از بیش از 27 هزار یتیم

به گزارش تور تایلند، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به این که 27 هزار و 575 فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند گفت: طرح هر کارمند حامی یک یتیم به منظور حمایت از ایتام و یاری به آن ها توسط این نهاد در استان کرمان در حال اجراست.

حمایت کمیته امداد استان کرمان از بیش از 27 هزار یتیم

به گزارش تور تایلند به نقل از سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی در جلسه شورای اداری استان به آمار بالای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان اشاره نمود و اضافه کرد: بیش از 102 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که ماهیانه مستمری دریافت می نمایند.

وی ادامه داد: 65 درصد از جمعیت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان سرپرست و نان آور خانواده زنان هستند که بیش تر این زنان به دلیل فوت سرپرست تحت حمایت این نهاد قرار گرفته اند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان تعداد ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان را 27 هزار و 575 نفر اعلام و بیان نمود: 5600 نفر از این فرزندان محسنین فاقد حامی هستند.

وی ادامه داد: این تعداد یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان توسط 32 هزار حامی نیکوکار حمایت می شوند که عمده این حامیان کرمانی نیستند و در خارج از استان و یا کشور زندگی می نمایند.

صادقی بابیان اینکه حامیان خیر سال گذشته 33 میلیارد تومان به ایتام تحت حمایت کمیته امداد یاری نموده اند گفت: حامیان خیر هفت ماهه سال جاری نیز 24 میلیارد تومان به ایتام تحت حمایت این نهاد یاری نموده اند.

وی به اجرای طرح هر کارمند حامی یک یتیم به منظور حمایت از ایتام تحت حمایت توسط این نهاد در استان کرمان اشاره و بر لزوم مشارکت خیران در این طرح تأکید کرد و اضافه کرد: 5600 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان فاقد حامی هستند که امیدواریم با مشارکت خیران در این طرح این فرزندان نیز دارای حامی شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در ادامه به اجرای طرح سرکشی از خانواده های تحت حمایت این نهاد توسط استاندار کرمان اشاره نمود و گفت: یاری های خوبی در قالب این طرح توسط مسئولان دستگاه های اجرایی استان به خانواده های تحت حمایت این نهاد انجام شده و این طرح یک طرح کم نظیر در استان و کشور است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 104

به "حمایت کمیته امداد استان کرمان از بیش از 27 هزار یتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت کمیته امداد استان کرمان از بیش از 27 هزار یتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید