خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونای شهرداری عزل شدند

به گزارش تور تایلند، تهران (پانا) - با دستور شهردار تهران و پس از آنالیز های لازم خاطیان در جریان تزریق واکسن کرونا عزل شدند.

خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونای شهرداری عزل شدند

به گزارش سایت شهر، پیرو دستور شهردار تهران مبنی بر رسیدگی به موضوع واکسیناسیون کرونا در شهرداری تهران و اهمیت پاسخگویی شفاف و فوری به شهروندان و افکار عمومی؛ رسیدگی به این موضوع با حضور مسئولین ذیربط شهرداری تشکیل شد.

پس از آنالیز ها تعیین شد تا به امروز تعداد محدودی واکسن برای تزریق به نیروهای خط مقدم مبارزه با کرونا اعم از پرسنل بهشت زهرا(س)، پاکبانان، پرسنل پسماند و ... (که شامل نیروهای عملیاتی و اداری مرتبط با مشاغل پرخطر خدمات شهری هستند، اعم از زن و مرد) به وسیله وزارت بهداشت تخصیص داده شده است که از این تعداد هیچ یک از مدیران شهرداری تا رده4 مدیریتی تزریقی انجام نداده اند.

همچنین پس از آنالیز ها تعیین شد یک نفر از مسئولان نواحی اقدام به تزریق واکسن از سهمیه فوق الاشاره نموده است که امروز به همراه 3 نفر از همکاران ذیربط در ناحیه از سمتهای خود عزل شدند.

این در حالی است که در آنالیز ها تعیین شد توزیع سهمیه فوق الاشاره در یکی از مناطق منطبق بر پروتکلهای مصوب نبوده است و لذا معاون و رییس خدمات شهری منطقه بدلیل اهمال در نظارت و عدم رعایت پروتکل ها عزل و به مراجع نظارتی معرفی شدند.

برای پیشگیری از رخ دادن چنین تخلفاتی مقرر شد اسامی کلیه بهره مندان از واکسن در سایت شفاف شهرداری تهران بارگذاری گردد و پروتکل سخت گیرانه تزریق با نظارت فنی شرکت شهر سالم و حراست کل شهرداری تهران اعمال گردد.

در خاتمه این گزارش آمده است: ضمن تشکر از حساسیتهای رسانه ای به اطلاع می رساند پیگیری و نظارت بر فرآیندها و شناسایی افراد خاطی احتمالی همچنان ادامه دارد و در صورت اثبات اهمال یا تخلف مدیران در هر رتبه ای برخورد خواهد شد.

مجددا تاکید می گردد اخبار منتشره در مورد استفاده مدیران از واکسن صحت ندارد. شهروندان می توانند از رسانه های مرجع و سایت شفاف اطلاع رسانی و گزارشات بعدی را پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1657

به "خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونای شهرداری عزل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونای شهرداری عزل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید