دیدار وزیر بهداشت با خانواده یکی از قربانیان حادثه مدرسه دخترانه زاهدان

به گزارش تور تایلند، وزیر بهداشت در دومین روز سفر به سیستان و بلوچستان در زاهدان با خانواده یکی از قربانیان حادثه آتش سوزی مدرسه اسوه حسنه دیدار کرد.

دیدار وزیر بهداشت با خانواده یکی از قربانیان حادثه مدرسه دخترانه زاهدان

به گزارش تور تایلند، دکتر سیدحسن هاشمی در دیدار با خانواده عباس خسروپرست، کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که در حادثه آتش سوزی اخیر در مدرسه دخترانه زاهدان، فرزند خردسالش را از دست داده، گفت: در کنار برنامه ریزی هایی که برای آموزش اصول ایمنی و بهبود شرایط محیطی انجام می دهیم، شناسایی فرآیندها و افرادی که در وقوع این قبیل حوادث نقش دارند هم باید انجام گردد؛ هرچند معتقدم که هیچ کدام از این اقدامات، جای خالی فرزند را برای خانواده های داغدار پر نمی کند.

هاشمی اضافه نمود: از دست دادن فرزند مصیبت بزرگی است که تنها با توکل بر خدا، صبر بر مصیبت و گذشت زمان قادر به تحمل آن هستیم.

بنابر اعلام وبدا، وزیر بهداشت با بیان اینکه تا حدود زیادی از وضعیت روحی خانواده های داغدار آگاه هستم، چون من هم فرزند خردسالم را در حادثه ای از دست داده ام، اضافه نمود: با وجود آن که سال ها از آن موقع می گذرد، اما هنوز هم در برخی شرایط سخت، معصومیت و بی گناهی فرزند از دست رفته ام را در پیشگاه خداوند گواه می گیرم و با روح پاک و بی آلایش او به درگاه حضرتش توسل می جویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 489

به "دیدار وزیر بهداشت با خانواده یکی از قربانیان حادثه مدرسه دخترانه زاهدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار وزیر بهداشت با خانواده یکی از قربانیان حادثه مدرسه دخترانه زاهدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید