سهامداران عدالت هنوز نمی توانند سبد سهامشان را ببینند!

به گزارش تور تایلند، دقیقا یک ماه از معرفی سامانه ای برای مشاهده سبد سهام عدالت برای مشمولانی که روش مدیریت مستقیم را انتخاب نموده بودند، گذشته است و همچنان بعضی مشمولان امکان ورود به این سامانه را ندارند.

سهامداران عدالت هنوز نمی توانند سبد سهامشان را ببینند!

به گزارش ایسنا، نهم خردادماه درگاه اینترنتی WWW.SAHAMEDALAT.IR به مشمولین سهام عدالت که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب نموده بودند معرفی گردید تا با مراجعه به این درگاه اطلاعات صورت شرایط دارایی سهام عدالت خود را مشاهده نمایند.

البته تاکید شد که شماره همراه فرد باید به نام خود شخص باشد تا بتواند وارد این سامانه گردد. پس از آن تعدادی از مشمولان تواسنتند به راحتی وارد سامانه شده و ارزش روز سهام خود را مشاهده نمایند. در مقابل افرادی هستند که همچنان امکان ورود به این سامانه را ندارند و با گذشت یک ماه از معرفی سامانه و با وجود اینکه شماره همراهشان به نام خودشان است، نمی توانند ارزش سهام خود را مشاهده نمایند.

البته این سامانه مسئله ای دیگری هم دارد و به روز نیست و حتی افرادی که پیروز ورود به آن می شوند نمی توانند ارزش روز دارایی خود را مشاهده نمایند. برای مثال مشمولی که امروز وارد سامانه می گردد، می تواند ارزش دارایی خود را برای تاریخ یکم تیرماه مشاهده کند.

این مباحث درحالی مطرح می گردد که پیگیری ها درمورد وجود مشکل در سامانه فعلا بی نتیجه مانده و مسئولان مربوطه پاسخی نداده اند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1130

به "سهامداران عدالت هنوز نمی توانند سبد سهامشان را ببینند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهامداران عدالت هنوز نمی توانند سبد سهامشان را ببینند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید