معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه : در 9 ماهه سال جاری برای بیش از یک هزار مددجو شغل پایدار ایجاد شده است

به گزارش تور تایلند، خبرگزاری خبرنگاران-

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری چهارجانبه در استان؛ گفت: این تفاهم نامه برای ایجاد فرصت های شغلی مددجویی در قالب کاریابی ها منعقد شده است.

رضا طاهری، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری جلسه مشترک این نهاد با اداره کار و رفاه امور اجتماعی، کانون کاریابی ها و مجتمع اقتصادی کمیته امداد، گفت: این جلسه به انعقاد تفاهم نامه همکاری چهارجانبه انجامیده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه : در 9 ماهه سال جاری برای بیش از یک هزار مددجو شغل پایدار ایجاد شده است

طاهری اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد از ظرفیت مراکز کاریابی جهت تعامل با کارفرمایان و ایجاد فرصت های مددجویی در قالب کاریابی ها استفاده شود.

وی مطرح نمود: همچنین در این جلسه 17 مرکز کاریابی در استان برای معرفی مددجویان مستعد و جویای شغل به مراکز صنعتی، تجاری و خدماتی قول همکاری داده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه در انتها با اشاره به اینکه طی 9 ماهه نخست سال جاری از طریق کاریابی ها و تعامل با کارفرمایان برای یک هزار و 400 مددجو در استان شغل پایدار ایجاد شده، مطرح نمود: با ایجاد این تعداد فرصت شغلی 104 درصد از برنامه پیش بینی شده در سال جاری محقق شده است.

رضا طاهری در انتها ابراز امیداری کرد: با انعقاد تفاهم نامه چهارجانبه بیش از 200 فرصت اشتغال در قالب کاریابی ها تا انتها سال جاری برای مددجویان کرمانشاهی ایجاد شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1428

به "معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه : در 9 ماهه سال جاری برای بیش از یک هزار مددجو شغل پایدار ایجاد شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه : در 9 ماهه سال جاری برای بیش از یک هزار مددجو شغل پایدار ایجاد شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید