معاون شهردار:مکان های برگزاری نماز عید سعید فطر در زاهدان آماده سازی و ضدعفونی شده اند

به گزارش تور تایلند، خبرنگاران/سیستان و بلوچستان معاون خدمات شهر شهرداری زاهدان گفت: 18 مکان محوری در محلات سطح شهر زاهدان که نماز عید سعید فطر در آن برگزار می گردد توسط شهرداری نسبت به نظافت و آماده سازی مسیرهای منتهی به این مکان ها از جمله میدان شهداء، مسجد جامع زاهدان، نورالشهداء و... اجرا شده و برخی از این مساجد نیز جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ضدعفونی و گندزدایی شده اند.

معاون شهردار:مکان های برگزاری نماز عید سعید فطر در زاهدان آماده سازی و ضدعفونی شده اند

محمدامیر براهویی در نشست بررسی شرایط آماده سازی مصلی تشیع و تسنن جهت اقامه نماز عید سعید فطر گفت: هر ساله شهرداری در جهت رفاه حال نمازگزاران، نسبت به مهیا نمودن این مکان ها مبادرت می ورزد، بدین جهت کار آماده سازی این مصلی ها از ده روز پیش آغاز شده است.

معاون خدمات شهر شهرداری زاهدان بوته زنی، غلطک زنی، آبپاشی، آماده سازی پارکینگ ها و آسفالت بخشی از فضای نماز بانوان در مصلی المهدی را از اقدامات مهم شهرداری در جهت مهیا نمودن این مکان دانست و گفت: در حال حاضر شرایط ادای نماز در آن مصلی آماده می باشد که برابر تصمیمات اتخاذ شده از سوی متولیان امر این مراسم به مساجد محوری در برخی محلات انتقال یافت.

براهویی با اشاره به آماده سازی فضای مصلی اهل تسنن گفت: مصلی اهل تسنن از هفته گذشته اقداماتی از قبیل غلطک زنی، کوبیدن و آبپاشی، آسفالت لاین جنوبی و لاین دور برگردان بلوار براسان و بازگشایی مسیرها انجام شده است.

وی به ایجاد فضای سبز بلوار براسان اشاره نمود و گفت: از آنجائیکه این بلوار یکی از ورودی های شهر زاهدان می باشد، در راستای زیباسازی و ایجاد فضای سبز، شبکه آبیاری راه اندازی، غرس درختان مثمر و غیر مثمر انجام و همچنین در نظر داریم، بعد از عید سعید فطر پوشش گیاهی متناسب با شرایط اقلیمی منطقه در ادامه آن بلوار کاشت شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1090

به "معاون شهردار:مکان های برگزاری نماز عید سعید فطر در زاهدان آماده سازی و ضدعفونی شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون شهردار:مکان های برگزاری نماز عید سعید فطر در زاهدان آماده سازی و ضدعفونی شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید