واکنش جنبش امل به تحریم جدید وزارت خزانه داری آمریکا علیه لبنان

به گزارش تور تایلند، به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، جنبش امل لبنان به تحریم های آمریکا علیه علی حسن خلیل واکنش نشان داد و خاطرنشان کرد: این اقدام سبب نخواهد شد که ما اصول ملی و قومیتی را تغییر دهیم.

واکنش جنبش امل به تحریم جدید وزارت خزانه داری آمریکا علیه لبنان

جنبش امل لبنان بیان نمود: به هر اندازه که تحریم اعمال گردد هرگز سبب نمی گردد که ما از مرزها و حقوق حاکمیتی خود در دریا و خشکی دست بکشیم و خواهان حقوق کامل خود هستیم و از آن چشم پوشی نمی کنیم و اندک مسامحه ای نخواهیم کرد.

این جنبش تاکید نمود: کاشف به عمل آمده که توافق ترسیم مرز دریایی با واشنگتن کامل شده است و در ژوئیه گذشته با آن موافقت شده و و با زمان اعلام آن مخالفت شده است.

لازم به ذکر است که دولت آمریکا در ادامه سیاست های خصمانه خود علیه مقاومت لبنان و مردم این کشور، روز سه شنبه دو مقام سابق این کشور را به بهانه حمایت از حزب الله در لیست تحریم ها قرار داد.

وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای از اعمال تحریم علیه یوسف فنیانوس وزیر سابق مشاغل عمومی و علی حسن خلیل وزیر دارایی سابق به اتهام حمایت از حزب الله اطلاع داد.

به همین دلیل، دیوید شنکر معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاورمیانه اعلام نمود که تحریم های اعمال شده علیه این دو مسئول سابق لبنانی شروع شده و ادامه خواهد داشت و همه مسئولان باید به خواسته مردم لبنان گوش دهند.

وی گفت: این تحریم ها پیامی به مسئولان لبنانی است با این محتوا که اگر با حزب الله همکاری نمایند تحریم و مجازات خواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1243

به "واکنش جنبش امل به تحریم جدید وزارت خزانه داری آمریکا علیه لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش جنبش امل به تحریم جدید وزارت خزانه داری آمریکا علیه لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید