پروژه های پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی که عمدتا معطوف کرونا بود به ثمر رسید خبرنگاران

به گزارش تور تایلند، رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: در سالی که گذشت پروژه های پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی که عمدتا معطوف کرونا بود به ثمر رسید.

پروژه های پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی که عمدتا معطوف کرونا بود به ثمر رسید خبرنگاران

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، سعدالله نصیری قیداری، رئیس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به عدم حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه ها به دلیل شیوع کرونا ویروس تاکید کرد: امیدوارم امسال که سال نو با ماه مبارک شعبان مقارن شده است سایه ویروس کرونا در این روز ها و ایام اول سال نو از سر ایرانیان برداشته شود و ما بار دیگر شاهد حضور پرشور و با انگیزه دانشجویان در محیط دانشگاه باشیم.

وی در ادامه شرح داد: نبودن دانشجو در محیط دانشگاه باعث کاستی شور و نشاط همه ما شده است و ما به معنای واقعی کلمه برای دانشجویان دلمان تنگ شده است.

رییس دانشگاه شهید بهشتی همچنین خاطر نشان کرد: در سالی که گذشت خوشبختانه در حوزه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری تلاش های خوبی را در دانشگاه داشتیم و با تلاش مستمر اعضای هیات رییسه، روسای دانشکده ها و مدیران گروه ها توانستیم پروژه های خوبی در این حوزه ها به ثمر برسانیم.

قیداری ادامه داد: پروژه های پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی که عمدتا معطوف کرونا بود به ثمر رسید و با حضور مقامات کشور به بهره برداری رسید و در حوزه آموزش نیز زیرساخت های لازم ارتقا پیدا کرد و در زمینه عمران نیز ساختمان ها و فضا های خوبی را به بهره برداری رساندیم و یا آماده بهره برداری است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1595

به "پروژه های پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی که عمدتا معطوف کرونا بود به ثمر رسید خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی که عمدتا معطوف کرونا بود به ثمر رسید خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید