چند دهه پیش، مردم چه تصوری از شرایط خانه های امروزی داشتند؟

به گزارش تور تایلند، وب سایت یک پزشک - علیرضا مجیدی: اگر از شما بپرسند که مثلا 30-40 سال بعد شرایط خانه های مسکونی چه فرقی خواهد نمود، چه پاسخی دارید؟ بیشتر شما ها ممکن است به تغییر دکوراسیون و هوشمند شدن کامل خانه ها و اتوماتیک شدن خیلی فرایند ها اشاره کنید. اما به احتمال زیاد اگر تصوری دقیق و یا شماتیکی از آینده از شما بخواهند، این تخیلات شما با واقعیتی که رخ خواهد داد، تفاوت بسیار خواهد داشت.

چند دهه پیش، مردم چه تصوری از شرایط خانه های امروزی داشتند؟

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

برای اثبات این ادعا سفری به دهه های قبل می کنیم. زمانی که نشریات مقاله های عامه پسند طرح هایی از خانه های آینده در قالب مقالاتی منتشر می کردند و گذشتگان ما را به رؤیا می بردند.

خانم های خانه دار تصور می کردند که چه آشپزخانه های مدرن و راحت و زیبایی خواهند داشت. آقایان تصور می کردند که روبات های خدمتگزار خواهند داشت. بعضی تصور می کردند که کلا معماری تغییر خواهد نمود و ما به سمت خانه های کروی یا زیرزمینی خواهیم رفت. هیچ کدام از این رؤیا و خواب ها به همان صورتی که تصور می شدند، واقعی نشدند. اما فرایند کلی کاملا درست بود.

خانه های هوشمند شده اند. خبری از روبات های زمخت حلبی نیست، اما ما مثلا جارو های روباتیک داریم. وسایل پخت و پز کاملا مدرن شده اند و کار ها را بسیار ساده نموده اند. گرچه ما در خانه های زیرزمینی یا حبابی زندگی نمی کنیم، اما معماری هم تغییر نموده است.

منبع: برترین ها
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1069

به "چند دهه پیش، مردم چه تصوری از شرایط خانه های امروزی داشتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند دهه پیش، مردم چه تصوری از شرایط خانه های امروزی داشتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید