آیین تکریم بازنشستگان میراث فرهنگی فارس برگزار گردید

به گزارش تور تایلند، در مراسمی از اعضای کانون بازنشستگان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس تجلیل به عمل آمد.

آیین تکریم بازنشستگان میراث فرهنگی فارس برگزار گردید

به گزارش تور تایلند به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، در این مراسم که با حضور سیدموید محسن نژاد معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس و علیمراد شیری رئیس صندوق بازنشستگان استان برگزار گردید، گزارش عملکردی از نحوه اجرای خدمات کانون بازنشستگان اداره کل میراث فرهنگی فارس توسط محمد جعفر ناصری علیای رئیس این کانون ارائه شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس در بخشی از سخنان خود در این آیین، از خدمات این عزیزان که درکمال صداقت و سختکوشی، بهترین سال های عمر خود را در سنگر کار و خدمت گذرانده و با حفاظت و حراست از آثار فرهنگی و تاریخی این مرز و بوم، توسعه صنعت گردشگری و یاری به پاسداشت هنرهای سنتی و افزایش فراوری صنایع دستی در سنگر آبادانی و سازندگیِ میهن عزیزمان کوشیده اند، تجلیل کرد.

رئیس صندوق بازنشستگان استان فارس نیز به بیان اقدامات اجرایی در راستای ارتقا شرایط بازنشستگان استان پرداخت و خواهان مساعدت های بیشتر در جهت بهبود شرایط شد.

در خاتمه این مراسم از اعضای کانون بازنشستگان اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری فارس با اهدا هدایا تقدیر به عمل آمد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 742

به "آیین تکریم بازنشستگان میراث فرهنگی فارس برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیین تکریم بازنشستگان میراث فرهنگی فارس برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید