اقامت در تایلند

به گزارش تور تایلند، در تور تایلند با انتخاب یک هتل با کیفیت می‌توانید کیفیت سفر خود را تضمین کنید. برای این که اطلاعات بیشتری با اقامتگاه‌های کشور تایلند داشته باشد این مقاله را تا اخر بخوانید.

اقامت در تایلند

هنگام ورود به هتل فرمی با نام Guest Registration Card در اختیارمسافر قرار می گیرد که با پر کردن آن، می تواند اتاق را تحویل بگیرد.

زمانی که مدت اقامت مسافر در هتل به پایان می رسد، باید کلید اتاق را تحویل صندوق داده و تسویه کامل کند. البته تسویه در صورت استفاده از مینی بار، تماس تلفنی از اتاق هتل یا سایر خدمات انجام خواهد شد. در صورت داشتن صندوق شخصی، گردشگران تور تایلند باید حتما لوازم خود را گرفته و کلید صندوق را تحویل دهند.

زمان تحویل گرفتن اتاق حدود ساعت 2 بعدازظهر و زمان تحویل دادن اتاق معمولا ساعت 12 ظهر می‌باشد و برای استفاده از اتاق پس از این ساعت، مسافر موظف به پرداخت وجه اضافی محاسبه خواهد شد.

آب لوله کشی در تایلند آشامیدنی نیست و به همین دلیل روزانه دو شیشه آب در اتاق قرار می دهند که استفاده از آنها هزینه ای برای مسافر ندارد اما هزینه استفاده از مینی بار به عهده خود مسافر است.

گردشگران تور تایلند در زمان اقامت در هتل، می توانند با مراجعه به صندوق هتل، صندوقی شخصی دریافت کرده و مدارک،‌ پول و اشیای قیمتی خود را، بدون پرداخت هزینه، در آن نگهداری کنند. البته بیشتر هتل ها دارای صندوق در هر اتاق هستند.

انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 306

به "اقامت در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید