بازدید از معابد در تور تایلند

به گزارش تور تایلند، بانکوک شهر معابدی ارزشمند برای بازدید است که گویای تاریخ، فرهنگ و هنر و معماری مردم این شهر می‌باشند. در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم بازدید از معابد را در برنامه سفر تور تایلند خود قرار بدهید.

بازدید از معابد در تور تایلند

بازدید از معبد سپیده دم در تور تایلند

وات آرون که قدمتش به جنگ‌های باستانی بین سیام و برمه برمی‌گردد یکی دیگر از معابد دیدنی بانکوک است. نام این معبد به معنای سپیده دم است که در کرانه غربی چائوپرایا قرار دارد. این معبد از یک برج بلند مرکزی و چهار برج دیگر تشکیل شده و اطراف برج‌ها مجسمه‌هایی از سربازان چینی و حیوانات مختلف خودنمایی می‌کنند. بهترین زمان برای بازدید از این معبد  در تور تایلند قبل از غروب آفتاب است.

بازدید از معبد بودای طلایی در تور تایلند

وات تریمیت یا معبد بودای طلایی هم یکی دیگر از معابد مهم تایلند است. در طول دهه 1950 یک شرکت ساختمان سازی زمین‌های اطراف معبد را خریداری کرد. شرط فروش زمین‌ها جابه جایی مجسمه بزرگ گچی بودا بود. مجسمه بیش از حد سنگین و برای جا به جایی آن نیاز به جرثقیل بود. در نهایت کابل جرثقیل نتوانست وزن مجسمه را تحمل کند و با سقوط مجسمه و خرد شدن قسمت‌های گچی یک مجسمه 3.5 متری با 5.5 تن طلای جامد از آن بیرون آمد. 

بازدید از معبد بودای خوابیده در تور تایلند

معبد وات پو در قسمت جنوبی کاخ بزرگ قرار دارد. هنگام بازدید از این معبد بهتر است کفش مناسبی به پا داشته باشید؛ زیرا پیاده روی طولانی در پیش دارید. این معبد توسط پادشاه رامای اول ساخته شده و قدیمی‌ترین معبد این شهر است. این معبد در زمان پادشاه رامای سوم به عنوان درمانگاه و چندی هم به عنوان اولین دانشگاه تایلند مشهور است و در حال حاضر یکی از بهترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید است.

انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 312

به "بازدید از معابد در تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از معابد در تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید