برند ملی گردشگری رونمایی شد، رونمایی از الواح ثبت جهانی 3 شهر و یک روستای جهانی صنایع دستی

به گزارش تور تایلند، برند ملی گردشگری، طرح شهر گردشگر و الواح ثبت جهانی شهرهای زنجان، شیراز و ملایر و روستای جهانی قاسم آباد گیلان توسط وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد.

برند ملی گردشگری رونمایی شد، رونمایی از الواح ثبت جهانی 3 شهر و یک روستای جهانی صنایع دستی

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی، در جریان برگزاری مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی که 23 بهمن 98 در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید، برند ملی گردشگری رونمایی شد.

این برند با توجه به اهمیت ظرفیت گردشگری و تدوین سند توسعه گردشگری کشور رونمایی شد که به رشد گردشگری و توسعه صنعت گردشگری در کشور یاری می نماید.

علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به همراه ولی تیموری معاون گردشگری این وزارتخانه و استانداران قزوین و کرمانشاه به منظور رونمایی از برند ملی گردشگری، طرح شهر گردشگر، لوح ثبت اثر شهر جهانی زنجان (شهر جهانی ملیله)، لوح ثبت اثر شهر جهانی شیراز (شهر جهانی صنایع دستی)، لوح ثبت اثر شهر جهانی ملایر (شهر جهانی مبلمان منبت) و لوح ثبت اثر روستای جهانی قاسم آباد گیلان (روستای جهانی چادرشب بافی) روی صحنه آمدند.

علاوه بر رونمایی از الواح و طرح ها و برندهای گردشگری، از ظرف سه لایه تمام کریستال، لوگوی برند ملی گردشگری و سند راهبردی گردشگری که به تصویب رسیده است، نیز رونمایی شد.

بر این اساس، طرح های بوم گردی در دولت دوازدهم موردتوجه ویژه قرارگرفته و تعداد واحدهای بوم گردی 400 به 1700 بوم گردی افزایش یافت. طرح های بوم گردی سبب شده تا در بعضی از روستاها نه تنها شاهد جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر باشیم بلکه مهاجرت معکوس از شهر به روستا ثبت شده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 141

به "برند ملی گردشگری رونمایی شد، رونمایی از الواح ثبت جهانی 3 شهر و یک روستای جهانی صنایع دستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برند ملی گردشگری رونمایی شد، رونمایی از الواح ثبت جهانی 3 شهر و یک روستای جهانی صنایع دستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید