بیانیه فدراسیون فوتبال در واکنش به شایعه قرارداد 3 میلیون دلاری ویلموتس

به گزارش تور تایلند، فدراسیون فوتبال کشورمان در واکنش به بعضی شایعات مطرح شده درباره قرارداد مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی بیانیه ای منتشر کرد.

بیانیه فدراسیون فوتبال در واکنش به شایعه قرارداد 3 میلیون دلاری ویلموتس

به گزارش تور تایلند، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در واکنش به بعضی شایعات مطرح شده در رسانه ملی بیانیه ای منتشر کرد. متن این بیانیه به توضیح زیر است:

1- رسالت رسانه ملی که متعلق به آحاد مردم است اطلاع رسانی موثق و صحیح به وسیله مراجع رسمی و مرتبط در حوزه های مختلف است و براین اساس انتظار مردم در حوزه فوتبال یاری به رشد و توسعه فوتبال ملی در ابعاد مختلف خواهد بود.

2- اعلام رقم سه میلیون دلاری به عنوان مبلغ قرارداد آقای مارک ویلموتس بدین وسیله تکذیب و به صورت کامل رد می شود .

3- فدراسیون فوتبال مبلغ و مزایای قرارداد آقای ویلموتس و کادر فنی خارجی وی و همچنین سایر هزینه های مرتبط با فعالیت ایشان را تا زمانی که در ایران حضور داشته اند، پرداخت کرده است .

4- فدراسیون فوتبال تصریح می نماید در صورت فسخ قرارداد برخلاف بعضی اظهارات وشایعات هیچ گونه خسارتی متوجه این فدراسیون نخواهد بود.

5- فدراسیون فوتبال مفاد قرارداد را در اختیار مراجع زیربط قرار داده و این فرایند در صورت درخواست نهادهای مرتبط دیگر هم صورت خواهد پذیرفت.

6- فدراسیون فوتبال با تأکید بر ضرورت اطلاع رسانی صحیح به وسیله منابع و مراجع مرتبط با این حوزه بدین وسیله از کلیه رسانه ها خصوصاً صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران درخواست می نماید با عمل به وظیفه و رسالت حرفه ای و اخلاقی خود از انتشار هرگونه اطلاعات غیرواقعی از مراجع غیرمرتبط که موجب تشویش اذهان عمومی می شود خودداری کرده و در راستای مطلع سازی جامعه و انتقال اطلاعات درست تنها به انتشار اخبار مستند و موثق در این حوزه اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 70

به "بیانیه فدراسیون فوتبال در واکنش به شایعه قرارداد 3 میلیون دلاری ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه فدراسیون فوتبال در واکنش به شایعه قرارداد 3 میلیون دلاری ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید