درویش: بحث حذف پرسپولیس توطئه است

به گزارش تور تایلند، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مطابق اسناد و مدارک مسئله ای نداریم، اما اگر عده ای دنبال این هستند پرسپولیس را حذف کنند می توانید از آن ها که چنین توطئه هایی می کنند بپرسید.

درویش: بحث حذف پرسپولیس توطئه است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رضا درویش پیش از دیدار آغاز پرسپولیس و گل گهر در خصوص حضور پرشور هواداران در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی پرسپولیس و گل گهر گفت: این آخرین بازی خانگی ما در لیگ برتر است و امیدواریم همراه با یک پیروزی دلچسب و شیرین باشد. از هواداران بسیار زیاد پرسپولیس که به ورزشگاه آمدند تشکر کرده و از آن هایی نیز که نتوانستند به ورزشگاه بیایند عذرخواهی می کنم، زیرا فضا به آن شکل مهیا نیست تا همه هواداران بتوانند بیایند و از نزدیک تیم خود را تشویق کنند. البته امیدوارم آن ها نیز انرژی مثبتی بفرستند تا تیم با کسب یک نتیجه بسیار خوب مهیای روز پایانی لیگ و قهرمانی شود.

وی در خصوص مسائل مطرح شده مبنی بر اینکه ممکن است پرسپولیس نیز مانند استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شود، گفت: مطابق اسناد و مدارک مسئله ای نداریم، اما اگر عده ای دنبال این هستند پرسپولیس را حذف کنند می توانید از آن ها که چنین توطئه هایی می کنند بپرسید همه اسنادی که برای کسب مجوز حرفه ای لازم بود مهیا کردیم.

وی در خصوص اینکه مشکل مالیاتی برانکو ایوانکوویچ حل شده است توضیح داد: بله این موضوع حل شده است.

درویش در خصوص اینکه اظهارات متناقض نسبت به حضور یا حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا از کجا می آید، پاسخ داد: از آن هایی که این صحبت ها را می کنند باید بپرسید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص برخی توئیت های منتشر شده از جانب وزارت ورزش و حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: متأسفانه برخی برنمی تابند که پرسپولیس مجوز حرفه ای بگیرد. قبل از آغاز فرآیند صدور مجوز حرفه ای عده ای دنبال این بودند که چگونه می توانند مجوز پرسپولیس را باطل و برایش مشکل درست کرد. به هواداران می گوییم آنچه از ما برمی آید و باید انجام بدهیم به صورت تمام اجرا شده و سایر مسائل را باید مجاری حقوقی بگویند که تا امروز چیزی را اعلام نکرده اند.

وی در خصوص اینکه آیا پس از توئیت اخیر قربان زاده نسبت به مالکیت مشترک دو باشگاه با او صحبتی کرده است، پاسخ داد: با نامه این موضوع را به هم اطلاع دادیم، اما بد است که این موارد اینجا دهان به دهان می چرخد. عوامل AFC هم می گویند در ایران چه خبر است که خودشان دوست ندارند تیم کشورمان بالا بیاید. این چه علاقه مندی و برخوردی است که با تیم کشورمان انجام می دهند. همه دنبال این هستند که پرسپولیس به آسیا نرود، اما بحث ملی است نه برای درویش و نه برای باشگاه پرسپولیس است. نام ایران اینجا مطرح شده و دست کم کاری کنیم ایران از این موهبت بی بهره نباشد.

درویش در خصوص شانس دبل قهرمانی پرسپولیس پاسخ داد: ان شاءالله اگر خدا کمک کند حتما دوگانه را کسب می کنیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1402 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 2272

به "درویش: بحث حذف پرسپولیس توطئه است" امتیاز دهید

3 کاربر به "درویش: بحث حذف پرسپولیس توطئه است" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درویش: بحث حذف پرسپولیس توطئه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید