بیماری سخت و عجیب خواننده تایتانیک ، تور کنسرت ها لغو شد

به گزارش تور تایلند، سلین دیون تمام تورهای کنسرت خود را در پی ابتلاء به نوعی اختلال نادر عصبی لغو کرد.

بیماری سخت و عجیب خواننده تایتانیک ، تور کنسرت ها لغو شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از گاردین، سلین دیون، خواننده کانادایی تمام برنامه های تورهای خودش در سال 2023 و 2024 را به علت ابتلاء به نوعی اختلال عصبی نادر به نام سندروم Stiff Person لغو کرد.

این خواننده 55ساله در بیانیه ای که در وبسایت خودش منتشر کرد، نوشت: بسیار متاسفم که همه شما را بار دیگر ناامید می کنم. خیلی سخت کوشش می کنم که قدرتم را به دست بیاورم، اما برگزاری تور حتی در صورتی که 100درصد قوا را داشته باشید هم سخت است. به تعویق انداختن اجراها برای شما منصفانه نیست و با اینکه قلب مرا می شکند، بهتر است که اکنون همه چیز را لغو کنیم تا من واقعا برای بازگشتن به صحنه اجرا آماده شوم. می خواهم همه شما بدانید که تسلیم نخواهم شد و نمی توانم صبر کنم که شما را دوباره ببینم.

دیون پیشتر خبر ابتلاء به این اختلال عصبی را در ماه دسامبر با انتشار یک ویدئو طرفدارانش گفت و برنامه تور اجراهایش در اروپا را تا اوت 2023 به تعویق انداخت. این تور قرار بود از آمستردام شروع گردد و در سراسر اروپا ادامه پیدا کند و در نهایت در آوریل 2024 در لندن به خاتمه برسد.

این خواننده در زمان اعلام ابتلاء به این بیماری گفته بود: مدت طولانی است که سلامتم با مشکلاتی روبرو شده و برایم بسیار سخت است که با این چالش ها رو به رو شوم ... اکنون می دانم (این سندروم) باعث به وجود آمدن تمام گرفتگی های عضلانی بوده است که این مدت تجربه می کردم ... متاسفانه این گرفتگی عضلانی تمام ابعاد زندگی من را تحت تاثیر قرار داده است و گاهی اوقات حین قدم زن برایم مشکل ساز می گردد و اجازه نمی دهد همانند سابق آواز بخوانم.

این نوع اختلال عصبی که حدود یک تا دو میلیون نفر در دنیا به آن مبتلا هستند، اسپاسم های عضلانی و گرفتگی های دردناکی را ایجاد می نماید که با گذشت زمان تشدید می شوند. این خواننده اخیرا در فیلم دوباره عاشق شو نخستین فعالیت خود در حوزه سینما را تجربه کرد. او بعلاوه برای این فیلم پنج ترانه منتشر کرد، اما در هیچ کدام از اکران افتتاحیه این فیلم حاضر نشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 خرداد 1402 بروزرسانی: 7 خرداد 1402 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 2279

به "بیماری سخت و عجیب خواننده تایتانیک ، تور کنسرت ها لغو شد" امتیاز دهید

3 کاربر به "بیماری سخت و عجیب خواننده تایتانیک ، تور کنسرت ها لغو شد" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیماری سخت و عجیب خواننده تایتانیک ، تور کنسرت ها لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید