تاج از گزینه های داخلی تیم ملی عذرخواهی کرد ، تصمیم مهم فدراسیون و زمان اعلام جانشین کی روش معین شد

به گزارش تور تایلند، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از مربیان داخلی خوبی که طی این روزها نام آنها مطرح شد و دلخوری هایی به وجود آمد عذرخواهی می کنم.

تاج از گزینه های داخلی تیم ملی عذرخواهی کرد ، تصمیم مهم فدراسیون و زمان اعلام جانشین کی روش معین شد

به گزارش خبرنگاران نشست هفتگی اعضای کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی با حضور مهدی تاج رییس و مهدی محمد نبی نایب رییس اول فدراسیون فوتبال و مشاور ورزشی وزیر ورزش و جوانان برگزار گردید.

در این نشست ابتدا محمدرضا تهرانی رییس کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اهمیت و گستره فوتبال در سراسر جهان از این رشته به عنوان پدیده ای یاد کرد که علاوه موقعیت رفیع ورزشی، عرصه های مختلف مالی، فرهنگی، اجتماعی و تبلیغاتی را نیز تحت تاثیر قرار داده است. وی بعلاوه از فوتبال به عنوان ابزار قدرتمندی یاد کرد که توانسته توجه جوامع مختلف جهان را بسوی خود معطوف کند.

در ادامه جلسه، اعضای کارگروه ورزش مباحثی چون لزوم تعین تکلیف سرمربی تیم ملی، روزآمد کردن کارکرد کمیته های تخصصی، ایجاد تحول در ساختار اداری و عملیاتی فدراسیون، تنظیم منشور حقوق هواداری، حمایت و نظارت بر فعالیت های باشگاهها، تشکیل اتاق فکر در فدراسیون، نظارت و دقت بیشتر بر قرارداد مربیان خارجی، ارائه بسته فرهنگی، متناسب با فضای فعلی فوتبال، چگونگی برخورد با ناهنجاری های این ورزش و مسائل مختلف دیگر را مطرح کردند.

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال سخنران نهایی این نشست بود که با اشاره به مباحث مطرح شده و نقطه نظرات اعضای کارگروه حزب موتلفه، حضور خود در این جلسه را فرصت مغتنم شمرد که طی آن هم توفیق ملاقات با کارشناسان با سابقه و اصحاب رسانه فراهم شد و هم این امکان به وجود آمد تا از نزدیک در جریان دغدغه های جمعی از چهره های دلسوز ورزش و فوتبال قرارگیرد. ایشان بعلاوه با ذکر خاطره و یاد کرد از شادروان علی اکبر پرورش از پیشگامان موتلفه اسلامی از این تشکیلات به عنوان حزبی ریشه دار نظام یاد کرد.

*در این هفته سرمربی تیم ملی تعیین می گردد

مهدی تاج در ادامه با اشاره به بعضی ابهامات در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: ما در فدراسیون فوتبال با جدیت پیگیر این موضوع هستیم و جلسه مهمی با اعضای هیات رییسه داشتیم که در آنجا تصمیم گرفته شد طی همین هفته، فرد مورد نظر را معرفی کنیم. ترجیح ما این است که یک چهره شاخص داخلی را برای راهنمایی تیم ملی انتخاب معرفی کنیم به شرطی که این مربی بتواند با نظم و انضباط کامل امور محوله را به انجام برساند.

*از مربیان دخلی نامزد برای حضور در تیم ملی فوتبال عذرخواهی می کنم

وی اضافه نمود: فردی که واجد شرایط، توانمند و دارای کارنامه قابل قبول باشد. با این وجود موضوع مربی خارجی هم هنوز مطرح است و نهایتا ما تا بیستم اسفندماه سرمربی تیم ملی را معرفی خواهیم کرد. در اینجا جا دارد از مربیان داخلی خوبی که طی این روزها نام آنها مطرح شد و دلخوری هایی به وجود آمد عذرخواهی کنم.

*نمی خواستیم باعث دلخوری مربیان داخلی شویم

رئیس فدراسیون فوتبال مطرح نمود: بدیهی است هدف ما این نبود که موجبات دلخوری کسی فراهم گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 اسفند 1401 بروزرسانی: 12 اسفند 1401 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 2246

به "تاج از گزینه های داخلی تیم ملی عذرخواهی کرد ، تصمیم مهم فدراسیون و زمان اعلام جانشین کی روش معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج از گزینه های داخلی تیم ملی عذرخواهی کرد ، تصمیم مهم فدراسیون و زمان اعلام جانشین کی روش معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید