خطیر: آقای غفوری، یادت رفته گفتی رحمتی را بیرون کن تا استقلال درست گردد؟، فوتبال را رها کن و وارد سیاست شو!

به گزارش تور تایلند، علی خطیر، معاون پیشین باشگاه استقلال به اظهارات وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان واکنش نشان داد.

خطیر: آقای غفوری، یادت رفته گفتی رحمتی را بیرون کن تا استقلال درست گردد؟، فوتبال را رها کن و وارد سیاست شو!

به گزارش خبرنگاران، علی خطیر، معاون مستعفی باشگاه در واکنش به صحبت های وریا غفوری در میکسدزون استادیوم آزادی گفت: همه می دانند که من چقدر استقلالی ام و در یک سالی که در این باشگاه بودم این موضوع را نشان دادم. کارنامه من در استقلال مشخص است، اما جالب است که یک بازیکن که بازوبند مهم کاپیتانی را هم بر بازو می بندد و وظایف فنی و مدیریتی دارد، به جای خوب تمرین و خوب فوتبال بازی کردن و نشان دادن کیفیت بالایش در زمین، دائما دنبال فعالیت اجتماعی در فضای مجازی و جمع آوری فالور در صفحات مجازی است.

وی افزود: من از محبوبیت سلبریتی ها به خوبی با خبر هستم، اما نمی توانم واقعیت ها را نگویم. سؤال من از این بازیکن و طرفداران استقلال این است که آیا یک بازیکن حرفه ای که پول حرفه ای می گیرد، وظیفه ندارد خوب تمرین و خوب فوتبال بازی کند؟ با احترام به همه دغدغه های فرافوتبالی که همه مان داریم، آیا دغدغه یک بازیکن باید فعالیت اجتماعی و حتی برخی اوقات سیاسی در فضای مجازی باشد و همین ماجرا روی کار فنی اش اثر بگذارد؟ خیلی ها به کاپیتان فعلی استقلال گفته اند که به جای این کارها، تمرکز را روی فوتبالت بگذارد و اگر هم نمی توانی فوتبال را رها و کار سیاسی کن، یا اصلا از استقلال برو و در تیم دیگری باش و این کارها را انجام بده.

معاون پیشین باشگاه استقلال اعلام کرد: آقای وریا غفوری! تو به حرف ها، پست ها و استوری هایت در اینستاگرام هم اعتقاد نداری، چرا که اگر داشتی از استقلال و از پول بیت المال تقاضای سالی سه و نیم میلیارد تومان نمی کردی. تو فقط ادای امثال مرحوم ناصر حجازی را در می آوری. تو کجا، ناصر حجازی کجا؟ اگر دیدی ناصر حجازی این کار را می کرد و درد مردم و جامعه را فریاد می زد، خودش هیچ وقت از استقلال چیز زیادی نخواست و حتی برخی وقت ها هم با کمترین پول برای استقلال کار می کرد و برای خودش بیشتر از مردمش نمی خواست. ناصر حجازی در زمان بازی و هم در زمان سرمربیگری اش در بحث فنی کیفیت بالایی داشت، اما حالا بازیکنان فوتبال یاد گرفته اند که ضعف های شان را با فعالیت در فضای مجازی و پست ها و استوری ها بپوشانند.

خطیر با اشاره به طلب 500 میلیون تومانی اش از باشگاه استقلال گفت: بحث هایی مطرح شده که انگار من 10 بازیکن را از استقلال فراری داده ام. من کدام بازیکن استقلال را فراری داده ام؟ من اگر شخم زدن بلد بودم، باید اول تو را شخم می زدم. مدیربرنامه شما که همچنان علیه من خط می دهد، باعث و بانی باخت استقلال در دربی بود، چون همه بازیکنانش بی کیفیت بودند و بد بازی کردند و تو هم امروز اصلا خوب نبودی. من از استقلالی ریالی پول نگرفتم و 500 میلیون تومان هم از جیبم خرج نموده ام و می توانی این را از مدیران باشگاه بپرسی، ولی تو چه کار نموده ای؟ شمایی که فقط 500 میلیون تومان سال گذشته زیرمیزی گرفتی! یه BMW سری 7 گرفتی که 5 میلیارد قیمتش بود! من که می دانم چه کسی به تو خط می دهد که علیه من مصاحبه کنی. آقای غفوری! اگر جرأت داشتی باید جواب خبرنگاری که به تو اعتراض نموده را، می دادی، اما این جرأت را نداشتی. به گواه کارشناسان در چهار بازی اول استقلال، جزو ضعیف ترین بازیکنان استقلال بودی. خدا نبخشد آنهایی که تیم را به دست تو و آن دلال معروف دادند تا به این روز بیفتد.

وی ادامه داد: من 10 بازیکن را از استقلال فراری داده ام؟ یادت نیست در بازی استقلال - سایپا و همچنین در منزل من در حضور دوست مشترک به من گفتی که مهدی رحمتی را از تیم کنار بگذارید، تیم درست می شود؟ آیا تیم درست شد؟ مشکل باند سفت ها بود؟ باز باند سفت ها در کورس قهرمانی قرار داشتند، شما که سر دسته باند شل ها هستید، چه کار نموده اید؟ استقلال هر چه می کشد، از دست باند شل هاست!

معاون پیشین باشگاه استقلال با انتقاد از رفتارهای وریا غفوری در یکی دو فصل اخیر گفت: شما بازیکنانی هستید که فصل قبل، همه پولتان را گرفتید و تیم را دو بار به ناجوانمردانه ترین شیوه به اعتصاب کشاندید. اگر معرفت دارید، همین الان بیایید به خاطر طرفداران، یک میلیارد تومان از پول تان را به باشگاه ببخشید، آن هم به خاطر طرفداران، اما شما از این کارها نمی کنید. شما حالا باندی دارید که همه تان بنده پول هستید و دلال معروف هم شما را راهنمایی می نماید و تیم را به ورطه سقوط کشانده است. شما بویی از عشق به تیم و بازوبند و استقلال نبرده اید.

خطیر افزود: آقای غفوری! تو حتی جرأت نمی کنی اسم من را بیاوری، آن وقت از اعلام اسامی مقصران شکست دربی خبر می دهی. مقصر دربی من بودم یا تو که سایه ات تو زمین نیست. آیا مقصر کسی است که استعفا داده و رفته است؟ به خاطر قدرت مدیربرنامه های شما در تیم استعفا کردم و رفتم، چون زورم به باند شما نرسید. اگر زورم می رسید باند شما را متلاشی می کردم تا استقلال از دست شما نفس بکشد. من کدام بازیکن را فراری داده ام؟ این شما بودید که به سرکردگی دلال معروف، به عوامل فضای مجازی تان خط می دادید بازیکن غیر باند شما را بزنند تا راحت تیم را در اختیار بگیرید، این کار بزدلانه نشان می دهد که شما که باعث باخت استقلال در دربی روز گذشته شدید، لیاقت پوشیدن پیراهن استقلال را ندارید.

وی توضیح داد: شما به دروغ بازارگرمی می کردید که تراکتور ما را می خواهد و حاضر است 6 میلیارد تومان بدهد. کدام مدیر تراکتور حاضر است این موارد را تأیید کند؟ رفتید و دورهایتان را زدید و آمدید در نهایت با استقلال قرارداد بستید. بازارگرمی دلال شما و موج های رسانه ای مشکوک که هدفش ادامه حضور شما در استقلال بود کار را به اینجا کشانده است. خدا از شما نگذرد و امیدوارم این پول های میلیاردی که از استقلال می گیرید و پول زور است از گلوی شما به خوشی پایین نرود.

خطیر با اشاره به یک ماجرای عجیب گفت: من خیلی چیزها را می دانم، اما به خاطر استقلال چیزی نمی گویم. این شما و باند شما بود که با بازیکنان به صورت پکیجی قرارداد بستید. یعنی یک بازیکن که قیمت بالایی داشت به شرطی قرارداد می بست که بازیکن دیگری که قیمت بالایی نداشت، اول قرارداد ببندد. این شما نبودی که به عنوان کاپیتان با همراهی دوستان تان، بازیکنان جوان دیگری را مجبور می کردید که با مدیربرنامه شما قرارداد امضا نمایند؟ آن وقت می آیی و پست حمایت از جامعه و کولبرها می گذاری؟ طرفدار تو را نمی شناسد، من که تو را خوب می شناسم. بازیکنان استقلال می توانند شهادت دهند که این کار را نموده اید و حالا این نتایج تاوان آن کارهاست. سال گذشته سرجمع 10 بازی کردی، 5 میلیارد تومان نقد گرفتی، BMW سری 7 گرفتی، بعد می آمدی و بازیکنان را تحریک می کردی که اعتراض نمایند؟ معلوم است که باید از رفتن من خوشحال باشی و علیه من حرف بزنی، چون می خواستی با این کیفیت، از استقلال سه و نیم میلیارد تومان بگیری، اما من نگذاشتم و جلوی این قرارداد را گرفتم.

وی یادآور شد: به من می گویی شخم زن؟ من اگر شخم زن بودم، باید اول تو و دار ودسته ات را شخم می زدم، اما نگذاشتند استقلال را درست کنیم. وریا جان، تو گران ترین فعال اجتماعی هستی، فعالان سیاسی و اجتماعی واقعی، وضعیت شان اصلا مشابه تو نیست. آنها بیشترین فشارها را تحمل می نمایند و چیزی هم ندارند، ولی تو پردرآمدترین فعال اجتماعی و سیاسی این کشور هستی! سینه من پر از درد است، اما به خاطر استقلال سکوت اختیار نموده ام. صحبت های کاپیتان استقلال، بیشتر به زخم استقلال نمک می پاشد تا اینکه زخم های استقلال را التیام ببخشد. توصیه محبت آمیز من به غفوری این ست که از امروز با خودش عهد کند که تنها بر فوتبال و کیفیت فنی خود در زمین تمرکز و از هرگونه فعالیت اجتماعی و سیاسی در فضای مجازی دوری کند، چرا که او با این مبلغ گزافی که از بودجه بیت المال می گیرد نسبت به استقلال و طرفداران استقلال دین بر گردنش دارد و فعالیت های اجتماعی را به اهل شان که واقعا دغدغه مردم خود را دارند، واگذار کند.

معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال گفت: اینکه گفته ای 10 نفر از استقلال رفته اند، در واقع بازیکنان فعلی را تضعیف نموده ای. اگر شخصیت یک کاپیتان را داشتی، هیچ وقت این حرف را نمی زدی و با این حرف روحیه خودت و تیم را قبل از دربی پایین نمی آوردی. یک کاپیتان هر چقدر تیمش ضعیف باشد، به آنها روحیه می دهد. تو شخصیت یک کاپیتان را نداری. تو عملا من را نزده ای، بلکه استقلال و همه هم تیمی هایت را زده ای.

خطیر در خاتمه توضیح داد: استقلال با توجه به توانایی های استراماچونی که روز گذشته در دربی نمایان شد، به طرفداران قول می دهم با کمی صبوری خیلی زود به کوران مسابقات و قهرمانی برمی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 769

به "خطیر: آقای غفوری، یادت رفته گفتی رحمتی را بیرون کن تا استقلال درست گردد؟، فوتبال را رها کن و وارد سیاست شو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیر: آقای غفوری، یادت رفته گفتی رحمتی را بیرون کن تا استقلال درست گردد؟، فوتبال را رها کن و وارد سیاست شو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید