خبرنگاران هنرمند دزفولی عنوان نخست نمایش مدل آرت هلند را کسب کرد

به گزارش تور تایلند، دزفول- خبرنگاران- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول گفت: عبدالرضا رابطی هنرمند دزفولی پیروز به کسب عنوان نخست نمایش مدل آرت هلند شد.

خبرنگاران هنرمند دزفولی عنوان نخست نمایش مدل آرت هلند را کسب کرد

با تور ارزان هلند از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید و در شهر زیبای آمستردام گشت و گذار کنید.

نادر سعادتی فرد یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: رویداد ART & Mister ART 2021 توسط ارائه دهنده مشعل فیفا آدریو واندینوف در نمایش مدل آرت هلند برگزار گردید که عبدالرضا رابطی از ایران، عمران منظور ایمزی از امارات و یاسر العمری از اردن با هم عنوان نخست این رویداد را به خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد: در این رویداد که از هنرمندان بسیاری از کشورهای مختلف دعوت شده بود پس از ارسال آثار و آنالیز آنها 20 هنرمند کاندید شدند تا در نمایش آنلاین، پخش زنده و مقابل داوران به دفاع از آثار خود بپردازند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: هنرمندان در اینشو به سوالات داوران پاسخ دادند که پس از گفت و گوی هنرمندان این نتیجه حاصل شد.

وی با بیان اینکه یک داور ایرانی به نام سارا حسنی مقیم هلند نیز در میان داوران حضور داشت، اضافه نمود: مدیر این رویداد 2 ماه پیش ابتدا از هنرمندان سراسر جهان دعوت به عمل آورد و سپس 20 هنرمند منتخب از 20 کشور مختلف در روز 6 اسفندماه در نمایش زنده حضور پیدا کردند.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1544

به "خبرنگاران هنرمند دزفولی عنوان نخست نمایش مدل آرت هلند را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هنرمند دزفولی عنوان نخست نمایش مدل آرت هلند را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید