اخبار و رویدادها

قیمت نفت 34 دلاری شد

به گزارش تجارت نیوز، امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت برنت با 1.64دلار افزایش نسبت به روز گذشته معامله شد و هر بشکه از این نفت به قیمت 34.48 دلار به فروش رفت.

12 خرداد 1399

همه چیز درباره کشور اکوادور

کشور اکوادور که با نام جمهوری اکوادور شناخته می شود، کشوری در آمریکای لاتین است. این کشور از شمال با کلمبیا و از شرق و جنوب با پرو همسایه است. در غرب اکوادور اقیانوس آرام قرار گرفته و یکی از مهمترین دیدنی های این کشور را رقم زده است. بسیاری از مردم برای...

11 خرداد 1399

تجربه کلاس های آنلاین در درون پساکرونا می تواند ادامه پیدا کند، تدریس مجازی 90 درصد دروس تئوری به شریفی ها

رییس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به تدریس مجازی بیش از 90 درصد دروس تئوری به دانشجویان این دانشگاه گفت: تجربه این کار در دوران پساکرونا نیز می تواند ادامه پیدا کند.

11 خرداد 1399

طراحی و بازسازی پله های مدرن

پله های مدرن قطعه ای معماری هستند که نقش مهمی در ساختمان ها دارند. در طراحی و بازسازی پله های مدرن از شرکت پیمانکاری استخدامی بخواهید تعهدات ایمنی که قصد انجام آنها را دارد توضیح دهد زیرا ایمنی پله ها مسئله ای بسیار مهم است و باید به بهترین نحو اجرا گردد.

10 خرداد 1399

میزان ضرر صندلی های سوخت اصفهان از شیوع کرونا

رئیس انجمن صندلی داران سوخت استان اصفهان گفت: از ابتدای اسفند سال گذشته تا به امروز حدود 9.5 میلیارد تومان از کارمزد صندلی داران اصفهانی به دلیل کاهش فروش بنزین و گازوئیل به نسبت مدت مشابه سال گذشته، پرداخت نشده و آنها دچار ضرر شده اند.

9 خرداد 1399

آنالیز صلاحیت خاوازی و فرایند اجرای برجام

در جلسه علنی فردای مجلس گزارش کمیسیون امنیت ملی درباره فرایند اجرای برجام و صلاحیت وزیر پیشنهاد جهاد کشاورزی آنالیز می گردد.

9 خرداد 1399

شستا در آستانه ورود به بورس

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) با اعلام خبر بورسی شدن این شرکت در آینده نزدیک گفت: حداکثر تا هفته اول اردیبهشت ماه 99 نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با نماد شستا در بورس عرضه گردد.

9 خرداد 1399

لزوم پیگیری خودکفایی در حوزه امنیت غذایی و کاهش وابستگی در نهاده های فراوری

رفیعی پور گفت: ما در بحث امنیت غذایی باید به دنبال خودکفایی و خوداتکایی باشیم و در زمینه نهاده ها نباید وابسته باشیم.

8 خرداد 1399

نقد برادران کارامازوف داستایوفسکی در رادیو نمایش

در برنامه نقد و نمایش رادیو نمایش برادران کارامازوف اثر فئودور داستایوفسکی نقد و آنالیز می گردد.

8 خرداد 1399

واکنش ترامپ به بستری شدن جانسون

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس که پیشتر نتیجه تست کرونای وی مثبت اعلام شده بود؛ به دلیل تداوم نشانه های بیماری، در بیمارستان بستری شد.

7 خرداد 1399

شفاف نبودن کشورهای عربی در بحران کرونا، ادامه پنهانکاری عربستان و مصر

کارشناسان بین المللی از شفاف نبودن کشورهای عربی در زمینه بحران کرونا و پنهانکاری عربستان و مصر در اعلام شمار واقعی مبتلایان و قربانیان این ویروس خبر می دهند.

7 خرداد 1399

ایتالیا از ثبت بیش از 3 هزار مورد ابتلا به کرونا اطلاع داد

وزارت بهداشت ایتالیا از ابتلای 3،039 و مرگ 604 شهروند این کشور در اثر ویورس کرونا طی یک روز گذشته اطلاع داد.

6 خرداد 1399

در اپیدمی کرونا می توانیم جراحی انجام دهیم؟

یک فوق تخصص جراحی غدد و سرطان معتقد است: با توجه به شیوع ویروس کرونا فقط در مواقعی که جان بیمار در خطر است و به عبارتی اگر جراحی انجام نگردد، ممکن است فوت کند یا دچار مسائل جدی گردد، جراحی توصیه می گردد.

5 خرداد 1399

کرونا بر اقتصاد روسیه 2 درصد ضربه می زند، افزایش نرخ بیکاری

رئیس بانک مرکزی روسیه گفت: سناریوی اصلی بانک مرکزی بر این اساس است که تاثیر یک ماه قرنطینه، برای اقتصاد روسیه می تواند حدود 1.5 تا 2 درصد از فراوری ناخالص داخلی در سال 2020 باشد.

5 خرداد 1399

تعداد مبتلایان به کرونا در الجزایر به 1171 نفر رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، مسئولان بخش بهداشت الجزایر اعلام کردند که 22 مورد جدید فوت بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در این کشور ثبت شده است.

4 خرداد 1399

خبرنگاران گرد و غبار نفس اهالی شرق کرمان را به شماره انداخت

کرمان - خبرنگاران - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با اشاره به اینکه اهالی شرق این استان نیمی از سال گرفتار گرد و غبار و توفان شن هستند گفت: گرد و غبار نفس اهالی شرق کرمان را به شماره انداخته است.

3 خرداد 1399

توهم زدن به سبک ترامپ؛ ایرانی ها آمریکا را دوست دارند

به گزارش خبرنگاران به نقل از teletrader، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، ردر پاسخ به پرسشی در مورد کاهش تحریم های ایران برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: تهران چنین درخواستی را از واشنگتن نکرده است که اجازه داده گردد، تجهیزات پزشکی به ایران ارسال گردد.

3 خرداد 1399

چهار شاهزاده سعودی همچنان در بازداشت بسر می برند

حساب توئیتری العهد الجدید که هر از چند گاهی اطلاعاتی درباره آل سعود منتشر می نماید این بار نوشت که چهار تن از شاهزادگان همچنان در بازداشت بسر می برند.

2 خرداد 1399

معلم بازنشسته ای که کارآفرین برتر شد ، فلاحی: کمبود آب کشاورزی باعث مهاجرت از روستا می گردد

کار آفرین برتر زن گفت: هر چند از فروردین ماه سال 98 تا کنون شاهد بارش های خوبی در کشور بوده ایم، اما به معنای برطرف احتیاج کشاورزان و دامداران نیست، دولت باید ...

2 خرداد 1399

دستورالعمل تداوم آموزش در مناطق روستایی و عشایری فاقد دسترسی به فضای مجازی

دفتر توسعه عدالت آموزشی در توسعه آموزش دستورالعمل تداوم آموزش در مناطق روستایی و عشایری فاقد دسترسی به تلویزیون اینترنت(فضای مجازی)، دستگاه های الکترونیک و پخش صوتی و تصویری را گفت.

1 خرداد 1399
تعداد: (717)