دستگاه های اجرایی موظف به تسریع در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هستند

به گزارش تور تایلند، خبرنگاران/کردستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان گفت: دستگاه های اجرایی اقدامات لازم را جهت تسریع در فرایند طرح اقدام ملی مسکن را در استان به عمل آورند.

دستگاه های اجرایی موظف به تسریع در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هستند

شهرام ملکی، امروز (29آبان) در جلسه آنالیز آخرین شرایط قانون جهش فراوری در طرح اقدام ملی مسکن در استان کردستان در محل سالن جلسات دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای تحقق سهم استان دراجرای اهداف طرح اقدام ملی مسکن کلیه دستگاه های اجرایی کوشش خود را مضاعف نمایند.

وی اضافه نمود: در این رابطه و بر طبق برنامه اعلامی از سوی وزارت راه و شهرسازی بیش از 87 هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن سهم استان کردستان پیش بینی شده که در حوزه های شهری و روستایی متقاضیان ثبت نام و ساماندهی خواهند شد.

ملکی خاطر نشان کرد: اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان به عنوان متولیان حوزه های شهری و روستایی در این طرح از متقاضیان ثبت نام به عمل خواهند آورد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان ادامه داد: بعلاوه در این طرح به صورت ویژه از سرمایه گذاری بخش خصوصی حمایت و مشوق های لازم برای مشارکت بیشتر آن ها ارائه می گردد.

وی گفت: متقاضیان در حوزه های بازآفرینی شهری، فراوری مسکن استیجاری، مسکن روستایی و شهری و نیز دستگاه های اجرایی می توانند تقاضای خود را در سامانه طرح اقدام ملی مسکن ثبت نمایند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در انتها خواهان مشارکت و همراهی همه جانبه متقاضیان و مسوولان متولی بخش مسکن استان برای تحقق سهم استان در طرح اقدام ملی مسکن شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 دی 1400 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1951

به "دستگاه های اجرایی موظف به تسریع در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه های اجرایی موظف به تسریع در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید