سفر به تایلند

به گزارش تور تایلند، تایلند یکی از محبوب‌ترین کشورهای قاره آسیا برای بازدید از جاذبه‌هایی زیبا و متنوع است.  یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری برای سفر به تایلند موقعیت آب و هوایی مقصد و جاییکه به آنجا سفر می کنید است.

سفر به تایلند

تایلند کشوری با آب و هوای معمولی و گرمسیری است. در مرکز و جنوب تایلند در طول سال شما تغییرات زیاد آب و هوایی نخواهید دید و این در حالی است که در شمال این کشور آب و هوای موسمی بیشتری نسبت به جنوب خواهیم دید. متوسط دمایی که شما در طول سال در این کشور خواهید دید چیزی بین 18 درجه تا 35 درجه سانتی گراد می باشد که سردترین ماه های سال از دسامبر تا فوریه و گرمترین ماه های سال از اپریل تا ژوئن می‌باشد. اگر یک قصد همراهی با تور تایلند ارزان را دارید، می‌توانید این زمان را برای سفر انتخاب کنید.

بیشترین میزان بارندگی های موسمی در جنوب غربی تایلند که از اویل ما مه تا اواخر ماه سپتامبر یا اوایل اکتبر ( شهریور تا اوایل آبان ماه ) ادامه دارد. در طول این دوره هوا مرطوب و آسمان ابری است , تنها 6 ساعت در شبانه روز خورشید قابل ملاحظه می‌باشد. سواحل غربی و جزایر آندامان بیشترین میزان بارندگی را برای بازدید دارند.

بهترین زمان سفر با تور تایلند

آب و هوای موسمی واقع در شمال شرقی، که از ماه نوامبر شروع و تا اواسط آپریل ادامه دارد هرچند، هوای شدیدا مرطوب در شمال کشور که شامل chaing mai که در شمال غرب می باشد ماه های زودتری این آب و هوا را تجربه میکنند. در این منطقه دما بین 13 تا 29 درجه سانتی گراد در نوسان می باشد. بارش باران در ماههای سپتامبر و دسامبر تاثیر زیادی بر آب و هوای سواحل شرقی تایلند به ویژه بر جزایر سامویی و پنانگ در جنوب این کشور می گذارد.

انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 311

به "سفر به تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید