مسیرهای طبیعت گردی در تایلند

به گزارش تور تایلند، طبیعتگردی یکی از بهترین جاذبه‌هایی است که در تور تایلند بهتر است آن را تجربه نمایید. در این مقاله شما را با بهترین مسیرهای طبیعتگردی که در تور تایلند آشنا خواهیم کرد.

مسیرهای طبیعت گردی در تایلند

مسیر چیانگ رای به چیانگ مای در تور تایلند

اگر دوست دارید در کنار عبور از یکی از بهترین مسیرهای طبیعت گردی در تایلند، یک گشت و گذار فرهنگی هم داشته باشید، پیشنهاد ما انتخاب این مسیر است. در این مسیر، با افراد بومی زیادی آشنا می شوید و در خانه  هایشان اقامت می کنید و با سبک زندگی و خصوصیات آنها آشنا خواهید شد، علاوه بر گذر از طبیعت زیبا، در مسیر از کنار قبایل بومی هم می گذرید و می توانید با راه و روش گذران زندگی شان بیشتر آشنا بشوید. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

پارک ملی سری فانگ نگا در تور تایلند

شاید فکر کنید که راهپیمایی و طبیعت گردی بدون وسایل نقلیه یعنی گذر از مسیرهای سخت که قرار است پاهای خود را شکنجه بدهد و به نفس نفستان بیندازد! اما اصلا اینطور نیست و هدف از انتخاب مسیرهای طبیعت گردی در تایلند در واقع لذت بردن از طبیعت و تجربه ی راحتی است. اگر دوست دارید که لوکس طبیعت گردی کنید، پارک ملی سری فانگ نگا در تایلند جای بهتری به نسبت دو جای قبلی است چرا که در آن می توانید در اقامتگاه های لوکسی که در خائو لاک khao Lak وجود دارد، اقامت نمایید.

مسیر چیانگ مای به مای هونگ سون در تور تایلند

یکی از مسیرهای قدیمی راهپیمایی، مسیر چیانگ مای به مای هونگ سون است که از بین بهترین منطقه‌های طبیعی تور تایلند پوشیده از مه و کوهستان‌های سبز می‌گردد. این مسیر از چیانگ مای آغاز شده و بعد از عبور از دره‌های سرسبز و پیمودن مسیری 6 تا 8 ساعته از راه های پر از ارکیده، به مای هونگ سون می رسد. در طول مسیر، از یک روستا به نام Huay Hee Karen هم عبور می کنید که می توانید در یکی از خانه های سنتی آن اقامت نمایید.

انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 294

به "مسیرهای طبیعت گردی در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسیرهای طبیعت گردی در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید