غواصی در تور تایلند

به گزارش تور تایلند، غواصی یک از بهترین جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم آن را تجربه نمایید. البته به این نکته توجه نمایید که هر جایی نمی توانید غواصی کنید و اگر برای اولین بار است حتما بایستی از راهنمایان غواص آموزش ببینید.

غواصی در تور تایلند

ساحل اولئوک (Aow Leuk Beach) در تور تایلند

یکی دیگر از بهترین مناطق برای غواصی در تور تایلند در کوه تائو، که به نام جزیره لاک پشت شناخته می‌شود، الئوک است. در این ساحل که در ساحل جنوب غربی واقع شده است، غواصان می توانند اسباب خود را برداشته و منطقه زیر ساحل را کشف کنند. صخره مرجانی نسبتا کم عمق می‌باشد، بنابراین شناگران تور تایلند مجبور نیستند برای بازدید منظره شگفت انگیز از آنچه که درست در زیر سطح شفاف آن قرار گرفته است، به خطر خواهید افتاد.

خلیج مایا (Maya Bay) در تور تایلند

لئوناردو دی کاپریو پس از نخستین فیلم ساحل، این خلیج را روی نقشه گردشگران سراسر جهان قرار داد. فیلم در سال 1999 در این جزایر فیلمبرداری شد و از آن زمان گردشگران به این خلیج خاص رفته اند تا برخی صحنه های مورد علاقه خود را تحسین کنند. خلیج، مکانی عالی برای غواصی است، زیرا که تقریبا به طور کامل از صخره های مرجانی تشکیل شده است. محدوده اصلی ساحل حدود 200 متر طول داشته و توسط صخره های بلند در سه طرف احاطه شده است که پوشیده از شاخ و برگ سبز می‌باشد.

ساحل کتا (Kata Beach) در تور تایلند

اگر چه ساحل پاتونگ جایزه محبوب ترین سواحل در پوکت را دریافت می کند، ساحل کتا برخی از بهترین نماهای زیر آب را برای غواصان در جزیره بدون نیاز به شکستن خط ساحلی برای گواهی شیرجه فراهم می کند. ساحل شنی سفید آن با درختان نخل شیب دار احاطه شده است که به بازدیدکنندگان ساحل خلوت بی نهایتی را ارائه می کند. ساحل حدود یک مایل طول دارد، اما بدون در نظر گرفتن اندازه آن، ساحل کتا خلوت و بی سر و صدا باقی است.

انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 292

به "غواصی در تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غواصی در تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید