فرحزادی ها پیاده راه میلیاردی را پس می گیرند

به گزارش تور تایلند، سه ماه پیش بود که گلایه ساکنان فرحزاد از اجرای طرح نیمه کاره بهسازی پیاده راه های بلوار اصلی فرحزاد رسانه ای شد. ماجرا از این قرار بود که شهرداری منطقه اواخر سال گذشته پیاده راهی با هزینه بیش از یک و نیم میلیارد تومان ساخته بود، اما این پیاده راه در گذر زمان برای اهالی بلااستفاده شد.

فرحزادی ها پیاده راه میلیاردی را پس می گیرند

خبرنگاران، مریم باقرپور: وقتی پیاده راه بلوار معروف فرحزاد به نحو احسن تکمیل شد، اهالی و گردشگران با اهل و عیال به مقصد پیاده رو میلیاردی راه افتادند تا هوایی تازه نمایند، اما در کمال تعجب با خیل خودروهایی روبرو شدند که همگی به هر نحوی که دلشان می خواسته در این این پیاده راه توقف نموده اند. علی فرحزادی از ساکنان محله، به یاد می اورد که همزمان با اجرای عملیات بهسازی مسیر، بنرهایی در محله از کاسبان می خواستند به نماسازی محل کسب و کارشان توجه داشته باشند؛ چرا که هدف طرح مزبور این بود که فرحزاد مانند گذشته پاتوق گردشگری گردد.

اما با گذشت هفته ها و ماه ها همچنان پیاده راه 150 متری خیابان فرحزادی از ابتدای بزرگراه یادگار امام(ره) تا خیابان گلبهار به جای مسیر عابران پیاده و رهگذران، محل توقف خودروها شده است؛ خودروهایی که به گفته فرحزادی، صاحبانشان برای حضور در رستوران ها اینجا پارک می نمایند: پیاده راه محله بیشتر از آنکه به نفع مردم باشد، به کام رستوران ها شده است.

اما گویا گلایه مندی اهالی شهرداری منطقه را به واکنش وادار نموده است. آن گونه که شهردار ناحیه 9 منطقه 2 می گوید، شهردار منطقه بر عملیات نرده گذاری برای جلوگیری از ورود خودرو به پیاده راه تاکید نموده است. اما ساسان سعیدی علت تعلل در انجام این دستور را اجرای طرح فاضلاب شهری در این محدوده فرحزاد می خواند؛ چون عملیات نرده گذاری همزمان با حفاری شرکت فاضلاب، مسیری برای تردد خودروها باقی نمی گذارد.

شرکت فاضلاب گویا بازه زمانی 6 ماه تا یک سال را برای لوله گذاری در کل فرحزاد و یک ماهه در بلوار فرحزاد اعلام نموده است و حالا ساکنان و گردشگران فرحزاد باید کمی دیگر صبوری نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1401 بروزرسانی: 8 بهمن 1401 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 2230

به "فرحزادی ها پیاده راه میلیاردی را پس می گیرند" امتیاز دهید

1 کاربر به "فرحزادی ها پیاده راه میلیاردی را پس می گیرند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرحزادی ها پیاده راه میلیاردی را پس می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید