شرایط پایتخت همچنان قرمز است

به گزارش تور تایلند، رئیس ستاد مقابله با کرونای تهران گفت: طی 24 ساعت گذشته 5400 بیمار سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی ما مراجعه کرده اند که از این تعداد 470 نفر نیاز به بستری داشتند و 123 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت مراقبت قرار گرفتند.

شرایط پایتخت همچنان قرمز است

به گزارش خبرنگاران از فارس، علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا تهران در خصوص آخرین شرایط شیوع کرونا در شهر تهران طی 24 ساعت گذشته گفت: شرایط تهران همچنان قرمز است و میزان مراجعات سرپایی ما نسبت به 24 ساعت گذشته حدود 9 درصد کاهش یافته است.

وی اضافه نمود: طی 24 ساعت گذشته 5400 بیمار سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی ما مراجعه کرده اند که از این تعداد 470 نفر نیاز به بستری داشتند و 123 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت مراقبت قرار گرفتند.

زالی شرح داد: 440 بیمار طی 24 ساعت گذشته پس از طی کردن مراحل درمانی ترخیص شده اند.

وی با بیان اینکه میزان آمار طی 24 ساعت گذشته تغییر محسوسی نداشته است، اضافه نمود: باید توجه داشته باشیم که شرایط پایتخت بسیار شکننده است و هرگونه رفتار ناهنجار می تواند منجر به اوج گیری مجدد بیماری کرونا شود.

رئیس ستاد مقابله با کرونا تهران گفت: در تهران الگوی همه گیر شناسی نشان می دهد هرگاه میزان سفرهای برون شهری افزایش پیدا کرده است، با اوج گیری بیماری کرونا روبرو بوده ایم لذا از هموطنان تقاضا می شود که از سفر کردن طی روزهای آینده پرهیز کنند و هرگونه سفر کردن می تواند باعث چرخش بیماری کرونا شود.

وی در پایان تأکید کرد: تیم درمان طی هفته های گذشته با حجم کاری زیادی روبرو بوده اند که همین موضوع باعث خستگی آنها شده است و رخ دادن مجدد پیک های بعدی می تواند باعث فرسودگی بیش از پیش تیم درمان شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1217

به "شرایط پایتخت همچنان قرمز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط پایتخت همچنان قرمز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید