شروع ضبط فصل جدید کتاب باز با اجرای سروش صحت

به گزارش تور تایلند، فصل چهارم کتاب باز با اجرای سروش صحت و با اعمال تغییراتی، از دوم شهریور به روی آنتن می رود.

شروع ضبط فصل جدید کتاب باز با اجرای سروش صحت

محمدرضا رضاییان ـ تهیه کننده کتاب باز ـ در گفت وگو با تور تایلند درباره جزئیات ساخت فصل چهارم این برنامه شرح داد: ضبط برنامه از چند روز دیگر شروع می گردد و یکی از قسمت ها را قرار است با ساختار جدیدی روی آنتن برویم.

به گفته این تهیه کننده کتاب باز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20 روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

وی همچنین از همکاری هنرمندان و مجریان و کارشناسان در فصل جدید این برنامه اطلاع داد.

این تهیه کننده درباره تداخل ساخت این برنامه با سریال فوق لیسانسه ها نیز اظهار کرد: زمان بندی ما به گونه ای است که کار جلو می رود. ما فصل گذشته هم این هم زمانی را داشتیم و هم زمان با فراوری قسمت های انتهای لیسانسه ها، کتاب باز نیز ضبط می شد. این همزمانی مشکل ایجاد نمی کند.

رضاییان درباره ادامه ساخت مجموعه کتاب باز و رویکرد تلویزیون نسبت به این برنامه شرحاتی را ارائه داد و گفت: ما در کتاب باز درباره فرهنگ مطالعه و نه الزاما کتاب خواندن حرف می زنیم. فرهنگ مطالعه یک عنصر کم رنگ در زندگی امروز ماست. در این سه فصل که در قالب 300 قسمت روی آنتن رفت، استقبال خوبی از سوی مخاطبان داشتیم که با صمیمیت هم برنامه را مراقبت و هم پیگیری می کردند. مراقبت از این جهت که زمانی که در برنامه بی دقتی می شد و یا مهمان خوبی نداشتیم، به شدت نقد می شدیم و به طور کلی انتظار از برنامه ما بالاست.

رضاییان در انتها گفت: با توجه به اینکه برنامه ای در حوزه کتاب و کتابخوانی در این چند ساله به آن معنا برای مخاطب ساخته نشده به همین دلیل شبکه نسیم بر اساس بازخوردهایی که داشته و اینکه این برنامه یکی از برندهای شبکه محسوب می گردد، تصمیم به ادامه ساخت آن گرفتیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 653

به "شروع ضبط فصل جدید کتاب باز با اجرای سروش صحت" امتیاز دهید

2 کاربر به "شروع ضبط فصل جدید کتاب باز با اجرای سروش صحت" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ضبط فصل جدید کتاب باز با اجرای سروش صحت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید