اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه های ژاپن

به گزارش تور تایلند، با همه گیری بیماری کووید-19 در ژاپن، کارکنان فروشگاه ها به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی به آویختن نایلون های پلاستیکی در قسمت پیشخوان و علامت گذاری هایی در کف فروشگاه اقدام کردند.

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه های ژاپن

به گزارش تور تایلند، در بعضی از فروشگاه های ژاپن برای جلوگیری از شیوع بیشتر کروناویروس و حفظ فاصله اجتماعی در قسمت پیشخوان نایلون های پلاستیکی آویخته شده تا میان فروشندگان و مشتریان مانعی ایجاد گردد.

نخست وزیر ژاپن اواخر هفته در توکیو و شش استان دیگر این کشور و در پاسخ به شیوع کروناویروس شرایط اضطراری اعلام نمود. درحالیکه بسیاری از کسب و کارها در توکیو و مناطق دیگر تعطیل شده اند بیشتر فروشگاه های مواد غذایی و ضروری به فعالیت خود ادامه می دهند.

این ویروس جدید به وسیله ترشحات بینی و دهان هنگام عطسه و سرفه از فردی به فرد دیگر منتقل می گردد. همچنین به گفته محققان کروناویروس موجود در ترشحات فرد آلوده می تواند برای چند روز روی سطوح باقی بماند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، بنابر اعلام مقامات ژاپن و طبق جدیدترین آمار تا به امروز حدود 7411 مورد ابتلا و 138 مورد فوت ناشی از شیوع کروناویروس در این کشور ثبت شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 16 خرداد 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 967

به "اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه های ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه های ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید