استقلال با شکایت پیکان و آران محکوم شد

به گزارش تور تایلند، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در مورد تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته آرای خود را صادر کرد.

استقلال با شکایت پیکان و آران محکوم شد

به گزارش تور تایلند و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در مورد تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به بعضی باشگاههای مورد شکایت اظهار داشت.

در پی شکایت محمد آران از باشگاه استقلال، این باشگاه به پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم شد.

با توجه به شکایت باشگاه پیکان از استقلال در مورد حق آموزش معراج پورتقی، باشگاه استقلال به پرداخت 500 میلیون ریال بابت دو سال حق آموزش معراج پورتقی به انضمام پرداخت 10 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد. همچنین با توجه به واریز علی الحساب به مبلغ 5 میلیون ریال به حساب فدراسیون، خواستار مکلف به پرداخت 5 میلیون ریال الباقی هزینه دادرسی پیش از اجرای رأی در حق فدراسیون است.

براساس رای صادره شده در پرونده شکایت ولی خرسندی از محمد آبشک، بازیکن فولاد خوزستان، این بازیکن محکوم به پرداخت مبلغ 245 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 4 میلیون و 900 هزار ریال هزینه دادرسی در حق خواستار شد.

در پرونده شکایت هیئت فوتبال استان تهران از باشگاه پیکان، کمیته وضعیت پس از آنالیز پرونده اظهار داشت: دادخواست هیئت فوتبال استان تهران، وفق بند 11 ماده 11 آیین دادرسی کمیته وضعیت بازیکنان 1396 به دلیل عدم برطرف نقص در مهلت مقرر مردود اعلام می گردد.

در پی شکایت محمد امین درویشی از باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به پرداخت 2 میلیارد و 90 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام 41 میلیون و 800 هزار ریال در حق خواستار محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 785

به "استقلال با شکایت پیکان و آران محکوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با شکایت پیکان و آران محکوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید