برانکو: معین نیست چه کسی سرمربی تیم ملی است، استقلال یک تیم سوم عالی بود

به گزارش تور تایلند، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نفت مسجد سلیمان تیم جدید لیگ است و همیشه اولین بازی مقابل تیم جدید لیگ دشوار خواهد بود.

برانکو: معین نیست چه کسی سرمربی تیم ملی است، استقلال یک تیم سوم عالی بود

به گزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ظهر پنج شنبه در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: مقابل تیم جدید لیگ بازی داریم. پارسال پارس چنوبی به عنوان تیم جدید لیگ چقدر خوب بود و ما را تعقیب می کرد. همیشه مقابل تیم جدید لیگ اولین بازی دشوار خواهد بود چون با انگیزه بازی می نمایند. آن ها مربی شان را عوض نموده اند و ویسی را استخدام نموده اند که دو سال پیش قهرمان لیگ شد. بازیکنان جدید اضافه نموده اند. تیم بسیار با تجربه و با کیفیتی هستند. آن ها بین 25 تا 30 ساله هستند. هم چنین تیم با تجربه ای می تواند برای ما مشکل ساز گردد. هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم. انتظار نداریم تیمی را ساده ببریم. آن ها با انگیزه و محکم هستند. حریفی که هر کاری می نماید تا نتیجه مطلوبی کسب کند. خودمان را با آمار گل نزدن شان گول نمی زنیم.

او ادامه داد: در همه بازی های شان موقعیت های زیادی خلق نموده اند. به هر حال هدف ما مثل همیشه خواهد بود. نیازی به تکرار نیست. همه بازیکنان ما سلامت هستند. فقط سید جلال مشکل کوچکی دارد و تا فردا تعیین می گردد که آمادگی بازی دارد یا نه.

برانکو در مورد اختلاف لیدرها و بازیکنان پرسپولیس هم اظهار کرد: از همین جا همه هواداران عزیزمان را دعوت می کنم که به ورزشگاه بیایند. تمام کوشش ما برای رضایت آن هاست. به آن ها افتخار می کنیم. آن ها همیشه یار دوازدهم ما بوده اند. البته همیشه سوءتفاهم هایی بوده است. ولی باشگاه پرسپولیس از همه مهم تر است. وحدت و هماهنگی ما در سه سال اخیر موجب موفقیت مان گردیده است. بازیکنان هم بعضی مواقع اشتباه می نمایند. آن ها ممکن است در زمین اشتباه نمایند اما همیشه تمام توان شان را برای باشگاه گذاشته اند و من به آن ها افتخار می کنم. بازیکنان من تا دقیقه 90 انرژی برای برد گذاشته اند. به همین خاطر اگر در برخی بازی ها باخته اند هواداران آن ها را بخشیده اند. این در فوتبال عدی است و در زندگی هم برد و باخت است.

سرمربی پرسپولیس در مورد تعطیلی لیگ و بازی با الدوحیل قطر هم توضیح داد: نمی دانم برنامه به چه شکلی است چون از برنامه تیم ملی خبر ندارم. کسی تا به حال اطلاعی به ما نداده است که برنامه خواهد بود یا نه؟ چه کسی سرمربی تیم ملی خواهد بود. به همین خاطر نمی گردد حرف خاصی زد. دشوار ترین بازی این دوره در آسیا در انتظار ما خواهد بود.

برانکو در مورد بازی با تیم های انتهای جدولی بیان نمود: در مورد حرکات غیر ورزشی، تیم داوری تصمیم می گیرد. تا زمانی که من در پرسپولیس هستم بازیکنان من فقط حواس شان به فوتبال خواهد بود. ما هم کارت زرد می گیریم اما این ها مربوط به معیارهایی است که داوران در موردشان تصمیم می گیرند اما ربطی به حرکات غیرورزشی ندارد. ما بازیکنان مهمی از دست داده ایم اما هم چنان در صدر جدول هستیم. ما به دنبال کسب نتیجه و ارائه یک بازی زیبا به هواداران مان هستیم.

سرمربی پیشین تیم ملی در مورد رنکینگ فیفا و رتبه اول ایران در آسیا هم توضیح داد: من در این مورد نمی توانم نظری بدهم. فقط می توان بگویم زمانی که من در تیم ملی بودم ما در رده هفدهم بودیم. فیفا معیارهای خودش را دارد. ایران در جام جهانی بوده است و این نشان می دهد که در بین 32 تیم برتر جهان است.

او در مورد ایمن حسین هم بیان نمود: ما از پارسال صحبت نموده بودیم. او جوان و آینده دار است. این که چقدر به درد ما خواهد خورد در آینده تعیین می گردد.

در ادامه خبرنگاری از برانکو پرسید نظرش در مورد این که استقلالی ها می گویند عملکرد شفر نسبت به برانکو در 25 بازی ابتدای اش بهتر بوده است چیست؟ که برانکو هم پاسخ داد: به آن ها تبریک می گویم. آن ها یک تیم سوم عالی بودند. آیا تعیین گردیده است چه تیمی قهرمان گردیده است؟ من به رکوردها اهمیت نمی دهم و فقط پرسپولیس برای من مهم است.

در خاتمه این نشست پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه هم در مورد سرنوشت بازی سوپر جام گفت: هواداران مطمئن باشند ما از حق پرسپولیس دفاع می کنیم. از نظر ما این بازی تمام گردیده است و ما قهرمان آن هستیم. فقط بحث اهدای جام مانده است که ما درخواست نموده ایم که این کار هر چه زودتر انجام گردد.او در مورد عوض شدن داور بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان هم بیان نمود: از نماینده سازمان لیگ در این مورد سوال کردم اما او هم علت این کار را نمی دانست. ما دیگر عادت نموده ایم که به مسائل داوری اهمیت ندهیم. تیمی که بیش تر از همه از داوری ضربه خورده پرسپولیس بوده است.

منبع: isna.ir
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 367

به "برانکو: معین نیست چه کسی سرمربی تیم ملی است، استقلال یک تیم سوم عالی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: معین نیست چه کسی سرمربی تیم ملی است، استقلال یک تیم سوم عالی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید