جشن آشتی کنان فردوسی پور با فروغی؟!

به گزارش تور تایلند، از ساختمان جام جم شنیده می شود که برخی مدیران با سابقه سازمان صداوسیما در تدارک برگزاری جشنی برای آشتی کنان فروغی و عادل فردوسی پور هستند.

جشن آشتی کنان فردوسی پور با فروغی؟!

برخی مدیران با سابقه سازمان صداوسیما در تدارک برگزاری جشنی برای آشتی کنان مدیر شبکه سوم تلویزیون ایران و عادل فردوسی پور هستند. از صبح امروز شایعه ای در فضای مجازی پیچیده که به زودی شاهد آشتی کنان عادل فردوسی پور و علی فروغی مدیر شبکه سوم تلویزیون ایران خواهیم بود. منبع این خبر هنوز به درستی تعیین نیست و تجربه هم نشان داده که شایعات فضای مجازی در حد همان شایعه است و سندیت ندارد.

براساس شنیده ها، بازگشت برنامه نود در دهه فجر به آنتن شبکه سوم سیما جدیدترین شایعه ای ست که برخی از رسانه ها آن را منتشر کرده اند. هنوز هیچ خبر رسمی از سوی فردوسی پور یا فروغی مدیر شبکه 3 در تایید یا تکذیب این ادعا اعلام نشده است.

از ساختمان جام جم شنیده می شود که برخی مدیران با سابقه سازمان صداوسیما در تدارک برگزاری جشنی برای آشتی کنان فروغی و عادل فردوسی پور هستند.

بر اساس این شنیده ها قرار است همزمان با آغاز دهه فجر نود به کنداکتور شبکه سوم سیما بازشود. همچنین فردوسی پور حاضر به پذیرش عذرخواهی میثاقی نشده است.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرادید
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 152

به "جشن آشتی کنان فردوسی پور با فروغی؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن آشتی کنان فردوسی پور با فروغی؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید