جمع بندی آسیب شناسی فعالیت مناطق ویژه علم و فناوری در جلسه آینده کمیسیون دائمی عتف

به گزارش تور تایلند، دبیر شورای عالی عتف گفت: آسیب شناسی فعالیت مناطق ویژه علم و فناوری و پیشنهادات اصلاح اهداف این مناطق در جلسه بعدی کمیسیون دائمی شورای عالی عتف جمع بندی و سپس به شورای عالی ارائه می گردد.

جمع بندی آسیب شناسی فعالیت مناطق ویژه علم و فناوری در جلسه آینده کمیسیون دائمی عتف

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تور تایلند، مسعود برومند دبیر شورای عالی عتف در یکصدوهشتاد و دومین جلسه کمیسیون دائمی این شورا در دستور کار این جلسه را تشریح کرد.

وی گفت: در این جلسه آسیب شناسی مناطق ویژه علم و فناوری مطرح شد.

برومند شرح داد: با آسیب شناسی این موضوع کوشش شد پیشنهاداتی برای فعالیت مناطق ویژه علم و فناوری که از سال 89 مطرح شده اند ارائه گردد که بتواند در ادامه کار این مناطق یاری کننده باشد.

وی ادامه داد: در این جلسه اعضاء پیشنهادات ارائه شده را آنالیز کردند و به نقد گذاشتند و مقرر شد این پیشنهادات با حضور نمایندگان 5 استان که در این باره فعالیت داشتند بازنگری گردد.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام نمود: در این پیشنهادات کوشش می گردد انعطاف پذیری لازمی که مشروعیت کافی را برای مناطق ویژه علم و فناوری ایجاد کند و منجر به پشتیبانی دستگاه های اجرایی گردد مدنظر قرار گیرد.

برومند گفت: جمع بندی این موضوع در جلسه بعدی کمیسیون دائمی شورا انجام خواهد شد تا در جلسه آینده شورای عالی عتف ارائه گردد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 626

به "جمع بندی آسیب شناسی فعالیت مناطق ویژه علم و فناوری در جلسه آینده کمیسیون دائمی عتف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع بندی آسیب شناسی فعالیت مناطق ویژه علم و فناوری در جلسه آینده کمیسیون دائمی عتف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید