خبری بد برای کاربران پیغام رسان مستقل اینستاگرام ، احتمال تعطیلی دایرکت ، اطلاعات کاربران در نسخه عمومی اینستاگرام حفظ می گردد

به گزارش تور تایلند، به نظر می رسد شرکت فیس بوک به عنوان شرکت مادر اینستاگرام میخواهد پیغام رسان مستقل اینستاگرام را که در قالب دایرکت در دسترس بود تعطیل کند. این برنامه یاری می کرد که بعضی کاربران به وسیله دوربین برای ارسال پیغام های مستقیم در اینستاگرام اقدام نمایند.

خبری بد برای کاربران پیغام رسان مستقل اینستاگرام ، احتمال تعطیلی دایرکت ، اطلاعات کاربران در نسخه عمومی اینستاگرام حفظ می گردد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اخیرا اینستاگرام به یاری اعلانی این موضوع را با مخاطبان در میان گذاشته و نوشته است؛ برای مدتی ما از دوربین های گوشی برای ارسال پیغام های مستقل اینستاگرام استفاده می کردیم اما از ماه آینده، از برنامه Direct Support پشتیبانی نخواهیم کرد. پیغامی را در برنامه اعلام خاموش شدن خواند. مکالمات شما به طور اتوماتیک به اینستاگرام جا به جا می گردد بنابراین نیازی به انجام کار خاصی ندارید.

این برنامه نخستین بار در دسامبر 2017 راه اندازی شد، مشابهت های زیاد بعضی از قابلیت های اینستاگرام مثل استوری و دایرکت به برنامه های اسنپ چت در این برنامه نیز مشهود بود. اسنپ چت نیز فیلترهایی دارد و به وسیله دوربین خود با مخاطبان ارتباط برقرار می نماید.

اینستاگرام به صراحت گفته است که چرا آزمایش این برنامه یعنی دایرکت مستقیم را به سرانجام می رساند. به نظر می رسد دلیل اصلی این موضوع عدم موفقیت این برنامه در سطح جهانی است. بسیاری از کارشناسان حدس می زدند راه اندازی برنامه دایرکت مستقیم نقبی است به ایجاد یک برنامه مستقل از اینستاگرام. اما به نظر می رسد این ایده هرگز اجرایی نخواهد شد.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 دی 1401 بروزرسانی: 2 دی 1401 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 2209

به "خبری بد برای کاربران پیغام رسان مستقل اینستاگرام ، احتمال تعطیلی دایرکت ، اطلاعات کاربران در نسخه عمومی اینستاگرام حفظ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری بد برای کاربران پیغام رسان مستقل اینستاگرام ، احتمال تعطیلی دایرکت ، اطلاعات کاربران در نسخه عمومی اینستاگرام حفظ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید