خوشه صنعتی خرمای بوشهر به نمایشگاه صنایع غذایی روسیه می رود

به گزارش تور تایلند، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت: اعضای خوشه صنعتی خرمای استان در قالب انجمن ملی خرمای بوشهر به عنوان نهاد تحویل گیرنده این خوشه صنعتی به نمایندگی از واحدهای تولیدی و فرآوری خرمای استان بوشهر برای پنجمین سال در نمایشگاه بین المللی worldfood روسیه حضور دارند.

خوشه صنعتی خرمای بوشهر به نمایشگاه صنایع غذایی روسیه می رود

به گزارش خبرنگاران، مهدی صفوی در نشست با اعضای انجمن خرمای استان با تاکید بر ظرفیت بالای تولید محصول خرما در این استان اظهار کرد: خرمای استان بوشهر از بازار خوبی در آسیای میانه برخوردار است که در سالهای اخیر بر اساس اقدامات صورت گرفته در قالب مدل توسعه خوشه ای، زمینه افزایش بازارپسندی این محصول در نقاط مختلف جهان فراهم شده است.

وی از اعزام رییس و دبیر انجمن ملی خرما به روسیه خبر داد و گفت: انجمن ملی خرمای ایران شعبه بوشهر به نمایندگی از واحدهای تولیدی و فرآوری خرمای استان بوشهر از تاریخ 2 تا 5 مهرماه برای حضور در این نمایشگاه بین المللی، به روسیه اعزام خواهد شد.

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان بوشهر افزود: برای اولین بار یک شرکت مدیریت صادرات آشنا به فنون مذاکره، قراردادهای بین المللی، بازاریابی خارجی و زبان های خارجی با عقد قرارداد با شرکت شهرک های صنعتی بوشهر به عنوان مشاور در کنار تولیدکنندگان خرمای بوشهر است.

گفتنی است غرفه خرمای استان بوشهر در سالن اصلی نمایشگاه صنایع غذایی روسیه در 12 متر مربع دایر شده و بودجه لازم جهت اجاره غرفه، غرفه آرایی و ملزومات غرفه از سوی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در نظر گرفته شده است.

نمایشگاه صنایع غذایی مسکو با سابقه 24 سال برگزاری مستمر، موقعیت خود را به عنوان یک نمایشگاه صنایع غذایی مهم و تأثیرگذار در منطقه ثبت کرده و مکانی مناسب برای تحقیقات بازار، دادوستد کالا، توسعه کسب و کار و تقویت موقعیت خود در منطقه است.

پروژه توسعه خوشه صنعتی خرمای استان توسط شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در سال 91 آغاز و پس از طی مراحل توسعه در سال 94 به انجمن ملی خرمای ایران شعبه بوشهر تحویل داده شده و در حال حاضر نیز از حمایت خوشه های صنعتی پایان یافته برخوردار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 803

به "خوشه صنعتی خرمای بوشهر به نمایشگاه صنایع غذایی روسیه می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشه صنعتی خرمای بوشهر به نمایشگاه صنایع غذایی روسیه می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید