اخبار صنعت

تقدیر مدیرعامل باشگاه فولاد از سرمربی و بازیکنان ذوب آهن

به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت 21 در استادیوم شهدای فولاد به مصاف هم می فرایند.

25 شهریور 1399

خبرنگاران همکاری مشترکان برق مانع از خاموشی درقم شده است

قم- خبرنگاران- مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: همکاری خوب مشترکان صنعتی، کشاورزی و اداری مانع از خاموشی های اجباری در این استان شده است.

23 شهریور 1399

آخرین خبرها درباره واگذاری هپکو به تامین اجتماعی

خبرنگاران: نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای خطاب به رئیس جمهور، خواهان توقف اجرای تصمیم هیئت وزیران مبنی بر واگذاری سهام دولت در شرکت هپکو به سازمان تامین اجتماعی شد.

23 شهریور 1399

قطعی شدن حضور 12 تیم در لیگ برتر والیبال

سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال از تعیین تکلیف نحوه پرداخت بدهی سه باشگاه برای حضور در لیگ برتر سال 99 خبر داد و گفت: تا به امروز حضور 12 تیم در لیگ برتر سال جاری قطعی است.

22 شهریور 1399

کتاب فروشی ها در حال ورشکستگی و تعطیلی هستند

آنا نوشت: کتاب و کتاب خوانی پیش از شیوع ویروس دنیا گیر کرونا هم با مسائل زیادی روبرو بود و به تبع فروش کتاب هم آنچنان که شایسته جامعه ایرانی باشد، بالا نبود. در شرایطی که صنعت فراوری و نشر کتاب خیلی پررونق نبود شیوع ویروس کرونا شرایط را دگرگون کرد و تأثیرات...

21 شهریور 1399

خبرنگاران سازمان ملل از دخالت خارجی در لیبی هشدار داد

نیویورک- خبرنگاران- دبیرکل سازمان ملل متحد مداخله خارجی در لیبی را هشدار دهنده دانست که سطح درگیری را به مرحله جدیدی کشانده اند.

17 شهریور 1399

پلاستیک های سرگردان روز های کرونایی

سوم جولای، روز جهانی بدون پلاستیک، ابتکاری جهانی برای رهایی از کیسه های پلاستیکی یک بارمصرف در سراسر جهان است. هدف از نامگذاری این روز، ارتقاء آگاهی از محیط زیست با تشویق همگان برای منع استفاده از کیسه های پلاستیکی است و باید به دنبال گزینه های سازگار...

14 شهریور 1399

خبرنگاران کرونا مناقصه فرودگاه داراب را به عقب انداخت

شیراز- خبرنگاران- مدیرکل فرودگاه های استان فارس گفت: کار مطالعاتی فرودگاه داراب سال گذشته توسط مشاور انجام شد و قرار بود در خاتمه سال 98 مناقصه آن برگزار شود اما به دلیل شیوع کرونا این کار انجام نشد.

12 شهریور 1399

در مورد فرهاد مجیدی بعدا تصمیم گیری می گردد

به گزارش خبرنگاران، ابوالفضل حسن زاده در مورد حاشیه های بازی استقلال و فولاد گفت: گزارشات در این خصوص واصل شده و در جلسه ای که در آینده با حضور همه اعضا تشکیل می گردد تصمیم گرفته می گردد که افراد دفاعیه ارائه دهند یا حضور پیدا نمایند.

1 شهریور 1399

راه کارهای افزایش طول زمان باروری دام ها در یک کتاب

خبرنگاران ناباروری و مسائل مربوط به آن یکی از رویکردهای مطالعاتی مهم برای کنترل جمعیت کشورهاست که اغلب کارشناسان علوم اجتماعی و پزشکان توجه ویژه ای برای یافتن راهکار آن دارند. جنبه دیگر این موضوع مربوط به دام ها است و درجه اهمیت آن به این دلیل است که...

31 مرداد 1399

خبرنگاران 340 هزار تن گندم تولیدی شرق گلستان به مراکز خرید تحویل شد

گنبدکاووس - خبرنگاران - با گذشت حدود چهار هفته از آغاز فصل برداشت گندم در هفت شهرستان شرقی استان گلستان، تا به امروز در مجموع 340 هزار تن از این محصول استراتژیک با قیمت تضمینی هر کیلو 25 هزار ریال تحویل مراکز خرید شد.

28 مرداد 1399

پیوستن به حق امتیاز در شرایط موجود نشر را آشفته تر می نماید

احمد تهوری، مدیرمسئول نشر آفتابکاران در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران ، با اشاره به بحران هایی که در چند سال اخیر گریبان گیر صنعت نشر بوده است، درباره مساله حق انتشار اظهار کرد: به نظر من بهتر است شعار ندهیم و اصلا سراغ حق انتشار نرویم؛ زیرا اگر سمت حق...

28 مرداد 1399

نقش کلیدی مناطق آزاد در توسعه گردشگری خارجی و تجارت بین الملل

امروزه مناطق آزاد به عنوان پدیده های فراگیر و ابزاری برای تحقق استراتژی های توسعه برون گرا با تأکید بر سیاست توسعه صادرات مورد توجه قرار گرفته اند. به طوری که بیشتر کشورهای درحال توسعه، به احداث یک یا چند منطقه آزاد مبادرت نموده اند.

26 مرداد 1399

تسهیلات ازدواج به کدام زوجین تعلق می گیرد؟

مدیراعتبارات بانک مرکزی گفت: براساس متن قانون بودجه بند الف تبصره 16 زوجینی که از تاریخ1-1-96 به بعد ازدواج کردند و تا به امروز پیروز به دریافت تسهیلات ازدواج نشدند می توانند برای دریافت تسهیلات ازدواج اقدام کنند.

24 مرداد 1399

روز های شلوغ برنامه ریزی در دانشگاه آزاد ، تصمیم چگونگی برگزاری امتحانات به واحد های استانی واگذار شد

اعتراضات دانشجویان دانشگاه آزاد به نحوه برگزاری امتحانات خاتمه ترم باعث شد برنامه ریزی های این دانشگاه در این زمینه تغییر کند.

23 مرداد 1399

درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت به گونه ای از درب های ساختمانی گفته می گردد که مانع از ورود سارقین در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن است.

22 مرداد 1399

همراهی مجلس با زیست بوم نوآوری، رفع نیاز فناورانه بخش کشاورزی

به گزارش خبرنگاران، پس از نشست مشترک میان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی که اوایل هفته جاری با هدف شتاب توسعه اقتصاد دانش بنیان در بخش کشاورزی، برگزار گشت، برنامه ریزی برای برپایی رویدادی ملی در جهت رفع نیازهای...

18 مرداد 1399

نماینده عراقی: اربیل درآمدهای نفتی را به بغداد پرداخت نمی کند

نماینده فراکسیون صادقون خبر داد که کردستان عراق، مبالغ و درآمدهایی را که در بودجه آمده و مربوط به درآمدهای حاصله از صادرات نفت توسط این منطقه است، به بغداد پرداخت نمی کند.

15 مرداد 1399

انتشار فهرست 200طرح صنعتی قابل بهره برداری تا سال 1400 توسط وزارت صمت

خبرنگاران : سهم 30 استان کشور از 200 طرح صنعتی قابل بهره برداری تا سال 1400 اعلام شد. براساس داده های اعلام شده در حال حاضر 12 هزار 500 طرح نیمه تمام با پیشرفت بیش از 60 درصد در کشور وجود دارد و سهم نیمه تمام های با پیشرفت بیش از 80 درصد نیز 3 هزار و 800 طرح...

12 مرداد 1399

نگهداری و سرویس ساختمان را به حرفه ای ها بسپارید

مجموعه خدمات سرویس و نگهداری ساختمانی آس یک مجموعه کاربردی برای ساختمان و ساکنان آن محسوب می گردد که شما عزیزان می توانید قیمت خدمات را به صورت آنلاین در سایت مشاهده کنید.

10 مرداد 1399
تعداد: (159)