اخبار صنعت

اخبار جدید رئیس جمهور درباره سهام عدالت ، سهام عدالت به راحتی فروش می رود

به گزارش خبرنگاران، سهام عدالت به یکی از مهمترین مسائل روز تبدیل شده است.

15 تیر 1399

اقدامات اقتصادی سخت و دردناک عربستان برای مقابله با کرونا

وزیر دارایی عربستان بیان نمود که این کشور برای مقابله با پیامدهای کرونا، باید هزینه های بودجه را به شدت کاهش دهد و اقدامات در این راستا احتمالا دردناک خواهند بود.

10 تیر 1399

قیمت نفت از زیر صفر درآمد

به گزارش تجارت نیوز به نقل از رویترز، در معاملات روز سه شنبه بهای نفت وست تگزاس برای تحویل در معاملات آینده مجددا به بالای صفر رسید. بر این اساس قیمت هر بشکه نفت برای تحویل در ماه می به 1.37 دلار و برای تحویل در ماه ژوئن به 21.39 دلار افزایش پیدا کرد.

26 خرداد 1399

آمار تولیدخودروسازان عظیم در سال 98

طبق آمار نهایی و رسمی اعلام شده توسط توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در فراوری انواع خودروها در سال 98 ، گروه خودروسازی سایپا با فراوری بیش از 414 هزار دستگاه خودرو و با اختلاف نزدیک به 42 هزار خودرو، از گروه صنعتی ایران خودرو پیشی گرفته و عنوان خودروساز اول...

25 خرداد 1399

شهر باستانی مرویی، سلسله ای پر از رازهای پنهان

شهر باستانی مرویی | Meroeشهر باستانی مرویی شهری عظیم و ثروتمند بوده که مرکز امپراتوری کوش (Kush) که امروزه جمهوری سودان می باشد در آن قرار داشته است. شهر باستانی مرویی در اواخر دوره امپراتوری کوش که از 1069 پیش از میلاد تا سال 350 میلادی به طول انجامید به عنوان...

23 خرداد 1399

ثبت اختراع محققان دانشگاه علم و صنعت در اداره ثبت اختراعات آمریکا

به گزارش خبرنگاران، امین بازیاری عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز، اکبر والایی و سیده فاطمه موسوی دانشجویان کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه علم و صنعت ایران پس از حدود 10 سال تحقیق و پژوهش پیروز به ارائه کاتالیستی جدید...

23 خرداد 1399

جهش فراوری در بخش کشاورزی هرمزگان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت:فراوری محصولات باغی و صیفی استان 10 درصد افزایش خواهد یافت.

22 خرداد 1399

افزایش 2برابری آموزش های عمومی گردشگری در تهران

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران گفت: میزان آموزش های عمومی گردشگری که توسط اداره کل استان در سال 98 برگزار گردید در مقایسه با سال 97 رشد دو برابری داشته است.

19 خرداد 1399

دستاوردهای پارک های علم و فناوری در مبارزه با کرونا، شرکت های مستقر در پارک ها 13 هزار میلیارد تومان محصول فروختند

مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم دستاوردهای پارک های علم و فناوری در مبارزه با بیماری کووید 19 را تشریح کرد.

17 خرداد 1399

بنیانگذار برنامه محیط زیست سازمان ملل درگذشت

موریس استرانگ، فعال محیط زیست و بنیانگذار و مدیر سابق برنامه محیط زیستی سازمان ملل در 86 سالگی درگذشت.

16 خرداد 1399

خبرنگاران وزیر انرژی روسیه: اعضای اوپک پلاس به توافق جدید دست یافتند

مسکو - خبرنگاران - در حالی که پیشتر اعلام شده بود اعضای اوپک پلاس در انتظار نظر مساعد مکزیک برای رسیدن به توافق جدید هستند، وزیر انرژی روسیه در برنامه زنده تلویزیونی اطلاع داد که توافق جدید اوپک پلاس خاتمه حاصل شد.

13 خرداد 1399

قیمت نفت 34 دلاری شد

به گزارش تجارت نیوز، امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت برنت با 1.64دلار افزایش نسبت به روز گذشته معامله شد و هر بشکه از این نفت به قیمت 34.48 دلار به فروش رفت.

12 خرداد 1399

همه چیز درباره کشور اکوادور

کشور اکوادور که با نام جمهوری اکوادور شناخته می شود، کشوری در آمریکای لاتین است. این کشور از شمال با کلمبیا و از شرق و جنوب با پرو همسایه است. در غرب اکوادور اقیانوس آرام قرار گرفته و یکی از مهمترین دیدنی های این کشور را رقم زده است. بسیاری از مردم برای...

11 خرداد 1399

تجربه کلاس های آنلاین در درون پساکرونا می تواند ادامه پیدا کند، تدریس مجازی 90 درصد دروس تئوری به شریفی ها

رییس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به تدریس مجازی بیش از 90 درصد دروس تئوری به دانشجویان این دانشگاه گفت: تجربه این کار در دوران پساکرونا نیز می تواند ادامه پیدا کند.

11 خرداد 1399

طراحی و بازسازی پله های مدرن

پله های مدرن قطعه ای معماری هستند که نقش مهمی در ساختمان ها دارند. در طراحی و بازسازی پله های مدرن از شرکت پیمانکاری استخدامی بخواهید تعهدات ایمنی که قصد انجام آنها را دارد توضیح دهد زیرا ایمنی پله ها مسئله ای بسیار مهم است و باید به بهترین نحو اجرا گردد.

10 خرداد 1399

میزان ضرر صندلی های سوخت اصفهان از شیوع کرونا

رئیس انجمن صندلی داران سوخت استان اصفهان گفت: از ابتدای اسفند سال گذشته تا به امروز حدود 9.5 میلیارد تومان از کارمزد صندلی داران اصفهانی به دلیل کاهش فروش بنزین و گازوئیل به نسبت مدت مشابه سال گذشته، پرداخت نشده و آنها دچار ضرر شده اند.

9 خرداد 1399

آنالیز صلاحیت خاوازی و فرایند اجرای برجام

در جلسه علنی فردای مجلس گزارش کمیسیون امنیت ملی درباره فرایند اجرای برجام و صلاحیت وزیر پیشنهاد جهاد کشاورزی آنالیز می گردد.

9 خرداد 1399

شستا در آستانه ورود به بورس

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) با اعلام خبر بورسی شدن این شرکت در آینده نزدیک گفت: حداکثر تا هفته اول اردیبهشت ماه 99 نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با نماد شستا در بورس عرضه گردد.

9 خرداد 1399

لزوم پیگیری خودکفایی در حوزه امنیت غذایی و کاهش وابستگی در نهاده های فراوری

رفیعی پور گفت: ما در بحث امنیت غذایی باید به دنبال خودکفایی و خوداتکایی باشیم و در زمینه نهاده ها نباید وابسته باشیم.

8 خرداد 1399

خبرنگاران گرد و غبار نفس اهالی شرق کرمان را به شماره انداخت

کرمان - خبرنگاران - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با اشاره به اینکه اهالی شرق این استان نیمی از سال گرفتار گرد و غبار و توفان شن هستند گفت: گرد و غبار نفس اهالی شرق کرمان را به شماره انداخته است.

3 خرداد 1399
تعداد: (134)