دانشگاه فنی و حرفه ای از دانشجویان کم برخوردار حمایت می کند

به گزارش تور تایلند، دانشگاه فنی و حرفه ای به دانشجویان کم برخوردار و دانشجویانی که برای ادامه تحصیل و تأمین لوازم کمک آموزشی و ... نیاز به حمایت دارند، تسهیلات رفاهی، آموزشی، درمانی اختصاص می دهد.

دانشگاه فنی و حرفه ای از دانشجویان کم برخوردار حمایت می کند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه فنی و حرفه ای در بخشنامه ای به آموزشکده و دانشکده های این دانشگاه گفت: برای تخصیص تسهیلات رفاهی، آموزشی، درمانی و ... با توجه به آموزش مجازی و عدم حضور مستمر دانشجویان در مراکز آموزشی، مقرر شده است سامانه همای رحمت به آدرس http://khayerin.tvu.ac.ir/register.aspx از طریق دانشجویان تحت پوشش سازمان های حمایتی (کمیته امداد، بهزیستی و ...) و دانشجویانی که برای ادامه تحصیل و تأمین لوازم کمک آموزشی و ... نیاز به حمایت دارند تکمیل و پس از آن از طریق کاربر سامانه تأیید شود.

برهمین اساس به منظور جلوگیری از تضییع حقوق دانشجویان و معاضدت برای تسهیل ادامه تحصیل، کمک به فرآیند آموزشی، معیشتی و درمانی، اطلاع رسانی گسترده به دانشجویان از طریق ارسال پیامک به جامعه هدف و همچنین انتشار در سایت و سامانه های آموزشی و دانشجویی در مهلت مقرر انجام شود.

دانشجویان واجد شرایط تا 10 آبان 1400 برای تکمیل و ورود اطلاعات خود فرصت دارند، همچنین ثبت و تأیید کاربر سامانه همای رحمت تا 20 آبان 1400 انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1898

به "دانشگاه فنی و حرفه ای از دانشجویان کم برخوردار حمایت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه فنی و حرفه ای از دانشجویان کم برخوردار حمایت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید