دوچرخه سواری، پیاده روی و طبیعت گردی در دو جزیره بکر ژاپن

به گزارش تور تایلند، جزیره ریشیری در سواحل هوکایدوی ژاپن مورد علاقه کسانی است که عاشق دوچرخه سواری و پیاده روی هستند و بعلاوه در جستجوی مکانی دیدنی در ژاپن اند که متفاوت از مکان های معمول باشد.

دوچرخه سواری، پیاده روی و طبیعت گردی در دو جزیره بکر ژاپن

حسی که اینجا بودن به شما منتقل می نماید، حس بودن در انتها دنیا است. جزیره ریشیری یکی از دو جزیره در شمالی ترین بخش ژاپن در سواحل هوکایدو است.

در این جزیره به سادگی می توان یک دوچرخه اجاره و کاوش در زیبایی های این جزیره را شروع کرد.

میزوکی ایشی هارا، راهنمای گردشگر ها در این جزیره می گوید: امکان دوچرخه سواری و لذت بردن از وزش بادی دوست داشتنی در این جزیره وجود دارد. طول جزیره 55 کیلومتر است و می توان یک تور کامل یک روزه در آن دوچرخه سواری کرد.

بعلاوه در مسیرتان می توانید توقف کنید و از تفریحاتی مانند صید توتیای دریایی (یا خارپُشت دریایی) لذت ببرید.

میزوکی ایشی هارا می گوید: توتیای دریایی این جزیره بسیار مشهورند برای همین گردشگر های زیادی برای همین موضوع به اینجا می آیند.

شما بعلاوه می توانید برای داشتن لحظاتی آرام در چشمه آب گرم حمام بگیرید که بخاطر فعال بودن کوه های آتشفشانی در این جزیره امکانپذیر شده است.

در ادامه سفرما به جزیره ربون رفته ایم که حیات وحش بکری دارد و در کنار جزیره ریشیری واقع شده است.

برترین راه برای لذت بردن از زیبایی های این جزیره پیاده روی در طبیعت است. مسیرهای زیادی با سطوح مختلف دشواری برای پیاده روی وجود دارد که برای عاشقان پیاده روی در طبیعت ایده ال است.

کینجی کاوامورا، راهنمای گردشگر ها می گوید: برترین فصل برای پیاده روی، ماههای اوت و سپتامبر است که هوا پایدارتر است. جزیره ربون را جزیره گلهای شناور هم می نامند و ماههای ژوئن و ژوئیه فصل گلهاست. بنابراین در تمام طول تابستان می توانید از این جزیره لذت ببرید. لطفا به اینجا بیایید.

دوچرخه سواری، پیاده روی، طبیعت گردی و استراحت. دو جزیره ریشیری و ربون چنین زوایای متفاوتی از ژاپن را به دور از کلیشه های رایج، پیش چشم شما می گذارد که واقعا ارزش تماشا دارد.

منبع: یورونیوز
انتشار: 5 مرداد 1400 بروزرسانی: 5 مرداد 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1763

به "دوچرخه سواری، پیاده روی و طبیعت گردی در دو جزیره بکر ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوچرخه سواری، پیاده روی و طبیعت گردی در دو جزیره بکر ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید