دیدار رئیس فدراسیون هندبال ایران و مدیران ارشد آسیایی و جهانی

به گزارش تور تایلند، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون هندبال، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال در حاشیه حضور در رقابت های هندبال قهرمانی آسیا در دمام عربستان با حسن مصطفی رئیس فدراسیون بین المللی هندبال، نایب رئیس این فدراسیون، رئیس کمیته آموزش و مربیان فدراسیون بین المللی و همچنین رؤسای کمیته های مسابقات و داوران فدراسیون هندبال آسیا دیدار و مصاحبه کرد.

دیدار رئیس فدراسیون هندبال ایران و مدیران ارشد آسیایی و جهانی

در این نشست حسن مصطفی رئیس فدراسیون بین المللی هندبال ضمن ابراز خرسندی از پیروزیت های اخیر ایران خطاب به رئیس فدراسیون هندبال کشورمان اظهار کرد: از پیروزیت های هندبال ایران در این مدت بسیار خوشحالم و از تلاش های شما به عنوان رئیس فدراسیون هندبال ایران تشکر می کنم. بی تردید جهانی شدن تیم های ملی مردان و زنان ایران حاصل برنامه ریزی درست فدراسیون هندبال ایران است و من نیز قول می دهم نهایت حمایت را از هندبال ایران داشته باشم.

در ابتدای این نشست علیرضا پاکدل ضمن ابراز خشنودی از دیدار با دکتر حسن مصطفی گزارشی از اقدامات اجرا شده در هندبال ایران را به رئیس فدراسیون بین المللی ارائه کرد و در پاسخ به ابراز خرسندی حسن مصطفی از ثبات مدیریت فدراسیون هندبال ایران، گفت: چند سال از دیداری که در خلال برگزاری کنگره سالیانه فدراسیون بین المللی در گوتنبرگ سوئد با شما داشتم می گذرد و در آن دیدار خطاب به من گفتید چرا در اجلاس جهانی هندبال هر بار یک نفر نو از ایران حضور پیدا می کند و چرا فدراسیون هندبال ایران تا این مقدار دارای تغییرات است؟ در آن نشست از من سوال کردید آیا شما هم به صورت موقت در فدراسیون هندبال ایران حضور دارید یا آمده اید که بمانید! البته در آن نشست خطاب به شما گفتم من با حمایت جامعه هندبال ایران آمده ام تا بتوانم قدم های مؤثری بردارم و برای پیشرفت هندبال برنامه دارم و می خواهم به ارتقا و توسعه هندبال ایران کمک کنم.

در ادامه حسن مصطفی رئیس فدراسیون بین المللی هندبال با ابراز مجدد خرسندی از ثبات مدیریت و اتفاقات اخیر هندبال ایران، گفت: از اتفاقات رخ داده در هندبال ایران بسیار خرسندم. به نظرم اهداف شما در این سال ها محقق شده و اینکه هندبال ایران هم در بخش مردان و هم در بخش زنان پیروز بوده و به مسابقات جهانی راه یافته با درایت و برنامه ریزی فدراسیون و شما بوده است.

رئیس فدراسیون بین المللی هندبال افزود: هندبال ایران نیروی انسانی و بازیکنان بسیار خوبی دارد و نیاز به سازمان دهی و برنامه ریزی داشت. خوشبختانه با برنامه ریزی شما به عنوان رئیس فدراسیون راستا درستی برای هندبال ایران ترسیم شده و امیدوارم این راستا ادامه داشته باشد.

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ایران نیز در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد فدراسیون هندبال در سه سال اخیر در مباحث توسعه ای، گفت: در حال حاضر در تمامی رده های سنی هندبال سالنی و ساحلی تیم های ملی ما فعال هستند و در سالهای اخیر در بخش استعدادیابی و آکادمی های هندبال کارهای خوبی اجرا شده و در شهرهای هدف با برنامه ریزی و اقدامات علمی و زحمات شبانه روزی هیئت های استانی، باشگاه ها و مربیان زحمت کش ایرانی در حال فعالیت در این حوزه ها هستیم و انشاالله پشتوانه سازی خوبی برای هندبال ایران در حال شکل گیری است.

رئیس فدراسیون بین المللی هندبال نیز با خوشحالی از پشتوانه سازی در هندبال ایران گفت: پشتوانه سازی برای آینده هندبال اتفاق خوبی خواهد بود که در هندبال ایران رخ داده است. هرجایی که راستا توسعه هموار و هندبال در حال توسعه باشد ما به عنوان فدراسیون بین المللی از آن حمایت می کنیم.

همچنین پاکدل در ادامه این نشست به وجود برخی مسائل در زمینه وارد کردن کالاهای مرتبط با رشته هندبال به ایران به دلیل تحریم ها اشاره کرد و از حسن مصطفی تقاضای کمک در بخش سخت افزاری خصوصاً توپ، کف پوش و سایر موارد را داشت که رئیس فدراسیون بین المللی هندبال نیز در پاسخ گفت: ما همواره در کنار شما هستیم و نیازهای شما را برطرف می کنیم. هندبال ایران امروز در جهان به یک کشور شناخته شده تبدیل شده است و مطمئن باشید از حمایت فدراسیون بین المللی برخوردار هستید.

در این نشست که رئیس کمیته آموزش و مربیان فدراسیون بین المللی نیز حضور داشت پاکدل درخواست هایی در حوزه های آموزش داشت که با دستور مستقیم حسن مصطفی به ریاست کمیته آموزش و مربیان مقرر شد به زودی این موارد برای هندبال ایران به بهترین شکل ممکن انجام شود.

حسن مصطفی همچنین در پاسخ به دعوت پاکدل برای سفر به ایران نیز گفت: بسیار مشتاقم در اولین فرصت به ایران سفر کنم. در این چند روز بازخوردهای خوبی از جهانی شدن تیم ملی هندبال مردان ایران گرفتم. مطمئنم همانطور که تیم ملی بانوان ایران رنگ و بوی خوبی به مسابقات جهانی داد، صعود تیم ملی مردان ایران هم رنگ و بوی خوبی در کشور شما داشته است.

وی در خاتمه شرح داد: اگر هندبال ایران حمایت شود حرف های زیادی برای گفتن دارد و امیدوارم راستا توسعه ایران در هندبال به همین شکل ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اسفند 1400 بروزرسانی: 19 اسفند 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 2014

به "دیدار رئیس فدراسیون هندبال ایران و مدیران ارشد آسیایی و جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار رئیس فدراسیون هندبال ایران و مدیران ارشد آسیایی و جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید