طراحی و بازسازی پله های مدرن

به گزارش تور تایلند، پله های مدرن قطعه ای معماری هستند که نقش مهمی در ساختمان ها دارند. در طراحی و بازسازی پله های مدرن از شرکت پیمانکاری استخدامی بخواهید تعهدات ایمنی که قصد انجام آنها را دارد توضیح دهد زیرا ایمنی پله ها مسئله ای بسیار مهم است و باید به بهترین نحو اجرا گردد.

طراحی و بازسازی پله های مدرن

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان مسکونی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

بازسازی ساختمان

هنگامی که شما در خصوص بازسازی ساختمان و نوسازی بنا فکر می کنید، ممکن است بازسازی آشپزخانه و یا حمام را تصور کنید اما حوزه های مبهم بیشتری از ساختمان مانند طراحی و بازسازی پله های مدرن می توانند به راحتی خانه و بروز کردن فضای محیط یاری شایانی کند. بسته به محدودیت های موجود در پروژه و نوع آن، بازسازی راه پله می تواند جایگزین تمام یا بعضی از اجزای پله نظیر بازسازی چوب موجود و یا ترکیبی از جایگزینی و ساخت قسمت های جدید گردد اما هدف نهایی از انجام این کار تغییر فضای محیط ساختمان به منظور بروز شدن و زیباتر شدن بنا است.

شرکت طراحی و بازسازی پله

علاوه بر شرکت هایی به صورت انحصاری کار ساخت پله نجام می دهند، بسیاری از شرکت های کفپوش کار طراحی و بازسازی پله های مدرن را نیز انجام می دهند. در هر صورت، زمانی که تصمیم به انجام قطعی کار گرفتید، تحقیقات لازم برای آنالیز و پیدا کردن یک شرکت با قیمت منصفانه و کیفیت بالا را از قلم نیاندازید. برای انتخاب شرکت پیمانکار کمی در خصوص سابقه کاری، مهارت، رتبه بندی کسب کار آنها در بازار، تجربه کاری و نمونه کارهای اجرا شده توسط آنها پرس و جو نمایید. هر شرکتی می تواند وعده های فراوانی به شما بدهد، اما باید مطمئن شوید که کدام شرکت واقعا می تواند به این قول و وعده عمل کند.

طراحی پله های مدرن

پله های مدرن

داشتن روشنایی و نور کافی در طراحی و بازسازی پله های مدرن بسیار مهم است. پله هرگز نباید سطوح نور کمتری نسبت به مناطق مجاور داشته باشد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که چراغهای روی پله به همان قدرتی است که در راهروهای اطراف آن وجود دارد. برای بازسازی ساختمان قدیمی و نوسازی بنا در قسمت پله های مدرن بهتر است از ترکیبی از مواد مانند فولاد ضد زنگ و شیشه استفاده نمایید. طراحی و استفاده از مواد و مصالح ساختمان برای هر ساختمان متفاوت بوده و همه چیز بستگی به سبک داخلی آن دارد. پله های مدرن با ظاهری قابل توجه و ظریف جلوه ای زیبا به محیط می بخشند و در این مجموعه فولاد و چرم نقشی اساسی ایفا می کنند.

طراحی و بازسازی پله های مدرن

بخشی از آجره و نرده ها شامل ویژگی تزئینی و ایمنی است که مانع از سقوط مردم از طرف یک راه پله می گردد. بخشی از هندریلس به طور مستقیم به دیوار متصل می شوند در حالی که بخش دیگر در قسمت باز از راه پله قرار دارند. مراحل مختلفی در فرایند طراحی و بازسازی پله های مدرن وجود دارد که توسط شکل گیره معین می گردد. قدم اولیه شامل یک قسمت مستطیلی است. شایع ترین تنوع یک قدم ساده، پیچ و تاب است که شامل محافظ هایی است که در یک طرف گسترده تر از طرف دیگر هستند و به تدریج باعث تغییر راستا راه رفتن می گردد. گاهی اوقات برای پله های با ارتفاع نستا زیاد و طولانی برای ایجاد یک فضا برای چرخش زمانی که مراحل تغییر جهت را انجام می دهید، یک مرحله پلت فرم گسترده به نام فرود استفاده می گردد. در بعضی از راه پله ها، طراحان دارای یک ویژگی ظریف به نام گام بلندی هستند و این برای زمانی است که اولین مرحله از طبقه زمین، از بقیه مراحل گسترده تر و پهن تر است.

زیبایی و امنیت پله های مدرن

قطعات پله

اجزای پایه یک راه پله شامل سطح افقی که ما روی آن گام می گذاریم که ترکیبی از یک گیره و یک روتور است، بالابرنده و قسمت عمودی بین هر تیغه است. برای طراحی و بازسازی پله های مدرن و تزئینی، پوشش های محافظتی نازک و محکم نصب کنید. نرده از جمله موارد بسیار مهم است که از رخ دادن حادثه ناگوار جلوگیری می نماید. هندریلس به حاشیه هایی که در هنگام استفاده از پله ها نگه دارنده شما هستند، گفته می گردد و باید از ابتدا تا انتهای راستا پله وجود داشته باشند. نرده ها و ریل های در نظر گرفته شده برای پله باید استقامت کافی برای تحمل وزن یک فرد بزرگسال بدون آسیب رسیدن به فرد و نرده ها را داشته باشد.

نصب محافظ پله

اگر شما به همراه بچه های کوچک، سالمندان آسیب پذیر و یا حیوانات خانگی زندگی می کنید، در طراحی و بازسازی پله های مدرن نصب یک دروازه ایمنی لازم است. لازم است هنگام انتخاب دروازه اطمینان حاصل کنید که از قوانین ایمنی تبعیت می کنند. از نصب دروازه هایی که دارای شکاف هستند اجتناب ورزید. دروازه های محافظ از طریق پیچ و مهره به دیوار نصب می شوند تا دارای بیشترین میزان ایمنی باشند و از سقوط از بالای پله ها و رخ دادن اتفاقات احتمالی جلوگیری کنند. از چیدن وسایل تزئنی دقیقا در پایین پله ها خودداری نمایید زیرا در صورت سقوط افراد، وجود آنها باعث صدمات زیادی خواهد شد.

منبع: رویا مال
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 954

به "طراحی و بازسازی پله های مدرن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی و بازسازی پله های مدرن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید