بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

اختصاص بیش از یک میلیارد ریال برای حفاظت و بازسازی دژ رشکان ری

رئیس اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی ری گفت: با اختصاص یک میلیارد و 250 میلیون ریال از اعتبارات ملی و استانی، پروژه بازسازی، حفاظت و ساماندهی اثر ثبت ملی دژ رشکان در سال 99 انجام می گردد.

3 تیر 1399

طراحی و بازسازی پله های مدرن

پله های مدرن قطعه ای معماری هستند که نقش مهمی در ساختمان ها دارند. در طراحی و بازسازی پله های مدرن از شرکت پیمانکاری استخدامی بخواهید تعهدات ایمنی که قصد انجام آنها را دارد توضیح دهد زیرا ایمنی پله ها مسئله ای بسیار مهم است و باید به بهترین نحو اجرا گردد.

10 خرداد 1399

تئاتر؛ مرهمی بر رنج های انسان در طول تاریخ

امروز روز جهانی تئاتر است؛ یکی از شگفت انگیزترین اختراعات آدمی.هر سال روز 27 مارس (7 فروردین ماه) به عنوان روز جهانی تئاتر در کشورهای گوناگون جشن گرفته می گردد اما سال جاری روز جهانی تئاتر روزی است که هیچ تئاتری در هیچ کجای کره زمین روی صحنه نیست، هیچ مراسمی...

27 اردیبهشت 1399

طراحی خانه ویلا

خانه های ویلایی عموما به عنوان استراحتگاهی برای آخر هفته ها و یا تعطیلات استفاده میشوند و به همین سبب این تصور وجود دارد که دکوراسیون داخلی ویلا از اهمیت کمتری نسبت به دکوراسیون خانه و بازسازی آپارتمان محل زندگی برخوردار است اما این تصور کاملا اشتباه...

20 اردیبهشت 1399

240 هزار واحد مسکونی مازندران مقاوم سازی شد

خبرنگاران: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران از مقاوم سازی 240 هزار واحد مسکونی در شهرها و روستاهای استان در سال های گذشته اطلاع داد.

18 اردیبهشت 1399

ویژگی های عمان برای ماه عسلی رویایی

به جرأت می توان گفت یکی از زیباترین رسومی که در تمام دنیا برای آغاز یک زندگی عاشقانه تقریباً فراگیر شده، رفتن به ماه عسلی رویایی و فراموش نشدنی برای زوج هاست.

30 فروردین 1399

طباطبایی: عملکرد کمیته المپیک در رویکرد عدالت محورانه مثبت بوده است، تحت فشار گذاشتن فدراسیون های جهانی هستیم

رئیس فدراسیون کاراته گفت: کمیته ملی المپیک در این مدت در بخش سخت افزار، بین الملل و دیپلماسی بین المللی و رویکرد عدالت محور به فدراسیون های المپیکی و غیر المپیکی، عملکرد مثبتی داشته است.

17 اسفند 1398

ایده های تغییر دکوراسیون در حمام

آیا شما از جمله افرادی هستید که به دنبال ایجاد تغییر در طراحی حمام هستید؟ بازسازی و تغییر دکوراسیون حمام ممکن است هزینه زیادی در بر داشته باشد، اما بدون شک در این میان راهکارهایی کم هزینه ای نیز وجود دارد که می توانید از آن ها در تغییر دکوراسیون حمام...

23 بهمن 1398

خرید 630 واگن برای مترو جدی شده است

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: اتفاقات خوبی برای خرید واگن های مترو مطرح و خرید 630 واگن جدی شده است.

11 بهمن 1398

زورمان به خودروسازان نمی رسد ، صنعت خودرو و موتورسیکلت در ایران استاندارد نیست

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ما زورمان به خودروسازها نمی رسد. اگر قرار بر فراوری استاندارد موتورسیکلت و خودروها باشد باید کارخانجات را تعطیل کنیم و در این صورت میلیون ها نفر بیکار می شوند.

30 دی 1398

بهترین فیلم های ترسناک سال 2019

خبرنگاران: ما در دوره ای زندگی می کنیم که دیگر فقط فیلم ها نیستند که ترسناکند؛ بلکه در دنیای اطرافمان، هرروز اتفاقات ترسناک و آزاردهنده ای رخ می دهد که برروی ما تاثیر می گذارد.

15 دی 1398